Hepinize iyi akşamlar ekim ayınız güzel geçsin

Akıllı bileklik almak istiyorum mi band 4 ve honor band 4 arasında kaldım başla tavsiyesi olan varsa dinlerim benim için önemli olan şarjının uzun gitmesi ve ekranın dışarıda güneş ışığı altında okunabilmesi mi band 3 kullandım bir dönem ama ekranı dışarıda güneş ışığı altında okunmuyordu mi band 4 de bir ilerleme var mı acaba? Bu kriterlere göre tavsiye ettiğiniz ürün ne olur teşekkür ederim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Mi band 4'ün ekran parlaklığı daha iyi dışarda daha net okunuyor. Ben 2-3 modellerini dışarda rahat kullanamazdım, pek o görünme işi olmuyordu arkadaş 4 aldı ben almadım baktım güneş altında falan baya iyiydi. Honor'a falan mi band 4 varken hiç girme derim.

  • Levent Can @lecan1

   Hocam peki müsadenizle bir kaç sorum olacaktı
   Mi band 3 ü dışarıda hiç göremiyordum 4 dışarıda rahat görünüyor mu baya iyi demişsiniz gerçi yani ekran net görünüyor mu silületi mi görünüyor

   Birde bluetooth kulaklığım var telefonla bağlansam ses yükseltme ve kısma işlerini mi band 4 ile yapabilir miyim?

   Birde band 3 te telefonla bağlanmak için konum gerekiyordu konumu açmadan bağlantı kurabilir miyim?

   Banada mi band 4 mantıklı geliyor ama honor band 4 parlaklığı 2. Seviyede iken bile dışarıda rahat okunabiliyor gibi bir yorum gördüm o yüzden aklımı çeldi dışarıda göremedikten sonra ne taksam anlamı yok bana göre çünkü mi band 3 ün ekranını Ankara da kapalı bir sonbahar günü dışarıda göremeyince cihazdan soğuyup kardeşime vermiştim bahsettiğiniz gibi baya iyi derken hissedilebilir bir farkı kast ettiniz değil mi?

  • Orcun @orcun

   @mevzu1 Bunları bende bilmiyorum ama arkadaşıma sorayım. Mi band 4'ü sadece işte güneşin altında kullandım kurcaladım ya dedim ne güzel ekranı var rahat görünüyormuş vs. o kadar. O tür şeyler eğer modlama vs varsa yapılıyordur, ama hiç haberim yok.

  • Levent Can @lecan1

   @orcun hocam dediğiniz gibi güneş ışığı altında görünüyor ve ekran kaliteliyse benim için yeterli teşekkür ederim

  • cinnabon @cinnabon

   Bende 3 var, parlak güneş altında da okunuyor. Çok muhteşem bir parlaklık sunuyor diyemem ama 2'den bariz daha iyi ve onun aksine yeterli.

 • Batuhan @achfighter

  Honor Band'ın 5. versiyonu da var.

 • bedelellis @bedelellis

  Yıllardır mi band 2 kullanan biri olarak. Mi band 4 e geçiş yaptım. Ekran çağ atlamış. Parlaklığı dışarıda gayet yeterli. Parlaklık şiddetini bileklik üzerinden yazılıma ihtiyaç duymadan ayarlayabiliyorsunuz. Ben çok memnun kaldım. Ama kaç yıl böyle devam eder orasını kullandıkça göreceğiz.