Microsoft Surface Neo baya iyi olmuş. Düşünce çok güzel ve başarılı uygulamışlar gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hüseyin @hus35

  Samsung'un tabletindeki gibi. Neyi çözecek bilemedim ben. Çift ekranlı tablet oluyor ve hardware klavyeyi takıp laptop tarzı bir şey oluyor. Windows çift ekran olmadan ekranı ikiye bölerek çalışmaya müsait bir platform. Bakalım belki çıkacağı zaman daha ilginç çözümleri olur. Farklı mı? Evet farklı bir tablet ama nerede kullanılır, ne işe yarar bilemedim.

  • Yekta F. @electric

   Tablet alayım ama Windows kadar çevresel olsun diyen alır.

   Tablet alayım ama PC rahatlığı olsun diyen alır.

   PC alayım ama hantal olmasın tablet özellikleri olsun diyen alır.

   PC+Tablet alacağıma bunu alayım diyen olur.

   Kimse Ford araba yaptığı zaman benim arabaya ihtiyacım var demiyordu. Tüketici salaktır önüne konulmadan ne istediğini bilmez. Sorun olması da gerekmez bir ürünün çıkması için.

   Benim şahsi görüşüm bu. Levent Pekcan'ın benim ne sorunumu çözecek lafı marketing, teknolojik gelişmeler, tüketici algısı nerden baksan hatalı bir argümandır.

   Ürün senin sorununu çözmez hayatını kolaylaştırır.

  • Hüseyin @hus35

   @electric Surface Pro X'i beğendim ben de 🙂 Dediğiniz tüm istekleri karşılıyor ve arm tabanlı işlemci kullanılmış. Kalemi ve klavyesi var. Kalem saklama yerini de çok beğendim ben. Tabi ki bunların hiç biri Türkiye'ye gelmiyor ama olsun 🙂

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Çok ilginç bir girişim ve ilginç bir cihaz. Bir an heyecanlandım ama daha bir sene varmış galiba çıkmasına.

 • Enes @b-enes

  microsoft ölü donanımlar ailesine yenisi eklendi

 • Emre CESTEL @ecestel

  Yazılım yazılım yazılım. Yazılım entegrasyonu ve işlevselliği olmadan hiçbir işe yaramaz. İpad pronun bu kadar satma sebebi zaten hiçbir firmanın 3. Parti yazılımları becerememesi.