Bugün Monster Ankara mağazasına gittim. İlgilendiğim model Abra A5 v15.2 modeli idi Oyun bile kurmuşlar cihazlara, açıp denedim. MSI Afterburner yazılımı da kuruluydu. 15-20dk oyun esnasında gözlemledim.

Battlefield 5 Single'da High ayarlarda 60 fps civarında rahat oynatıyor. Pek fazla altına düşmüyor. CPU 80, GPU 70 derecenin üstüne çıkmıyor pek. Yalnız oyun esnasında fan baya baya gürültülü çalışıyor gibi geldi bana. Haliyle klavye kısmı vs baya ısınıyor. Ortamda müzik olduğundan çokta emin olamadım ama sesi her türlü duyuluyor.

Bu arada oyundan önce genel ısınma durumuna baktım. Kasada klavyenin alt kısmında ve klavyenin orta taraflarında ufak bir ısınma vardı.

Bir yandan da masaüstü sistem toplamaya bakıyorum ama yok PSU yok kasa yok fan diye diye oda baya pahalıya mal oluyor. En azından taşınabilir bir cihaz olsun diye notebook düşünmeye başladım tekrardan.

Bahsettiğim cihaz 2.1kg ağırlığında imiş. Adaptörüne bakmayı unuttum ama cihazın boyutları çok güzel. Ağırlığı da standart notebook ağırlığında. Bu arada cihazı hissiyatı kesinlikle eski modellere nazaran kaliteli. Basit, dandik plastik hissiyatı vermiyor. İnceliği de gayet iyi.

@brnspawn gözlemlerim hakkında ne düşünüyorsun merak ediyorum 🙂

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V15-2.html #Monster

Abra A5 V15.2 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Monster Abra A5 V15.2 15.6" Gaming Laptop, 9. nesil i7 işlemcisi ve 510 MB/s yazma hızına sahip SSD'si ile oyunlarda rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap