TS'de haftada bir soru-cevap canlı yayını olsa hoş olmaz mı? MG moderatör olsa LP cevaplasa. Honor mu alayım Nokia mı alayım gibi soruları görmezden gelip LP'nin sevdiği konulardaki soruları cevaplarsınız. Hem sohbet olur hem de ona katılmak için abone olmak gerekeceği için abone sayısı artar.

SDN uzun zamandır çok canlı yayın yapıyor. Eskiden takip ediyordum o kanalı. Her hafta düzenli canlı yayın yapmaya başladığı zamanları hatırlıyorum çok az insan izliyordu. Şimdi canlı yayınlarını binlerce kişi izliyor. Bir kültür oluşturdular sonuçta. 'Şu tarihte canlı yayın var girip sorumu sorayım' diyebiliyor izleyici.

Levent Abiye soru sorabilmek hoş olurdu. Gündemlerde bazen konu konuyu açıyor LP tecrübelerini sohbet tadında aktarıyor ama kısa sürüyor.

Uzun sözün kısası TS'de soru-cevap yayınları olsa hoşumuza giderdi.

Moderatör MG olacağı için LP ekrana bakmazdı o yüzden onu kanser edecek şeyleri görmek zorunda da kalmaz. MG kanser mi olsun yani diye sorabilirsiniz şimdi 🙂

Ekleme: Mesut Çevik'in canlı yayın programını hatırlayın. TS ekibinin konuk olduğu diğer yayınları hatırlayın. Çok keyifli oluyor izlemesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap