@mutlakdeli
Durum silindiği için buraya yazıyorum:
O kişinin üslubu kesinlikle kabul edilemez, orası kesin. Fakat seni bilmem ama "johncenaaa" adlı kullanıcı sürekli trollüyor böyle gönderileri. O kişi tanıyorsa büyük ihtimalle trollediğini düşünmüştür, kullanıcı adından ötürü seni de onunla bağlantılı görümüş olabilir(2 hesap çete gibi geziyordu çünkü bunlar). Kaldı ki, trolllüğü tescillenmese dahi, insanın moralinin/sinirinin bozuk olduğu bir konuya "gelmemişki nesini dağıtcak 😂😂" şeklinde yorum yapmak da pek üslubuna uygun değil bana kalırsa. Neyse, almış cezasını, diğer vatandaş da engelli zaten bende.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ömer @omerf

  Zaten o ufaklığı engellemeyenlere şaşırıyorum ben. Hemen her durumun altına saçma sapan bir cevap, bir caps gönderiyor. İnsanlar da şirinlik sanıyor bunu. Adam herkesle kafa buluyor, kimse farkında değil.

  • alipektas @alipektas

   Rahatsız olmayanlar istediği şekilde iletişime geçsin kurallar çerçevesinde. Fakat rahatsız olduğunu söyleyene tenezzül edip cevap vermiyorlar. Hatta onu geçtim, aynı davranışı o kişiye takınmaya devam ediyorlar pişkin pişkin.
   Bir de savunanları var buradaki sorma...
   İnsanlar bir cümlede (afedersiniz)"s*keyim, sokayım, koyayım, or*spu çocuğu vb." kelimeler geçmiyorsa hakaret ya da saygısızlık sayılmıyor gibi düşünüyor ne gariptir ki. Halbuki kendisine "hocam" diye hitap edilmesini istemeyene uyarıldıktan sonra o şekilde hitap etmek de aynı derecede saygısızlıktır.
   Neyse, ben engelledim kurtuldum.
   'Abi'ler troller ağırlasınlar birbirini.

  • Ömer @omerf

   @alipektas Aynen öyle, ben de çok mücadele verdim zamanında da, anlamıyorlar maalesef. Dediğin gibi, hakareti sadece "ana-bacı sövmek" sanan adamlar oldukça bunlar daha böyle çok devam eder. Ben de engellediğimden beri akışım tertemiz. Yesinler birbirlerini. 😀

  • Coupe @coupe

   @omerf bence o kişinin yaşı 20 falan, böyle trollük yapıyor burada. (Johncenaa)

  • Ömer @omerf

   @coupe Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Ama kimilerinin hoşuna gidiyor işte.

 • Kurabiye @kurabiye

  Bende uzun zaman önce engelledim. Gereksizler.

  • alipektas @alipektas

   Ben abi muhabbeti yüzünden engellemedim ama o muhabbetten ve daha da ötesinde genel olarak trollüklerinden rahatsız olsan insanalra takındıkları tavırdan engelledim. Biri yaptığın şebeklikten hazzetmiyor ve o şekilde yaklaşmaman konusunda seni uyarıyorsa o şekilde yaklaşmayacaksın. Trollemeye devam edersen kimse seni düşük seviye mizahına tahammül etmez. Da işte anlatamadılar/dık, ya da anlamadılar/anlamak istemediler.

  • alipektas @alipektas

   Bir arkadaşın durumuna johncenaa ve yukarıda kullanıcı adını etiketlediğim diğer arkadaş yorum yapmış. O arkadaş da yorumlarına ithafen, "geri zekâlı" olup olmadıklarını sormuş. Sonrasında da ceza almış yönetimden.