bi oyunu adam edemeden, betasından bile çıkaramadan, sunucu problemlerini çözmeden, takımlaşma ve hilecilere adam gibi önlem alamadığı gibi masum kullanıcıları da hileden banlayabilip kendisi antivirüs korumalarına takılan anticheat yazılımına sahip olan bi oyundan para kazanmaya çalışan kişiye ne denir a dostlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • iboocum @iboocum

  oyun şuan betada biz de test konuklarıyız sorun varsa raporlar aksi halde yapabileceğin bir şey yok. ha istersen oynama o ayrı

  • Hami Özgüroğlu @yolgezer

   sorun da orda ya.
   ocak ayında her yere açık betaya geçicez dediler. sonra mayısa uzadı. hadi tamam.
   sonra millet betada vpn ile girsin diye bazı akıllılar haber yaptılar. vpn yapanlar silme banlandı hileden. 2 gün öncesine kadar da banlanıyordu. hadi haber yapanlara sövsek diyelim adminleri bile bu konuda vpn yasak kardeşimden öteye gitmediler.
   meğerse mayısa atılan "açık beta" mayısta da gelmemiş. bunu da anca 15 temmuz sonrasında öğrendik. oyun hala kapalı betada imiş.
   yani adamlar 2 büyük güncelleme getirmelerine rağmen hala betadan çıkarmadılar. ki sorunların en büyük nedeni bu aslında.
   ayrıca test konuğu diyorsun da. ne olursa olsun hile yapmayan insanları hile ya da vpn yüzünden banlayıp bariz şekilde teleport wallhack ve can hileleri yapmış adamları ne diye banlamıyor?
   şu anda ben test konuğu değil dalga konusu olarak hissetmeye başladım oyunda.
   ayrıca eleştiriye oynama diye karşılık vermeniz pek olmamış. ben millet de biraz gerçekleri öğrensin ve baştan insanları yolmaya programlı bu oyuna boşuna vakit harcayıp para yatırmasınlar diye uyarıyorum. yoksa bu oyuna para bağlayıp skin alıcak çok adam va.r ama bu dediklerimi farkedemeyebiliyorlar. okusunlar neyin ne olduğunu öğrensinler.