#Xiaomi Mi 9Se nispeten alınabilinir rakamlara gelmiş.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9-se-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000KJHY4

Xiaomi Mi 9 SE 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Xiaomi Mi 9 SE 64 GB (İthalatçı Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  Facebook gruplarında 1.800'e kadar düşmüş durumda. Arada 1.000 lira fark var az değil.

  • Orcun @orcun

   O çakallardan mal falan alınmaz, adamların öyle burnu büyümüş ki görmen lazım. İmei uçarsa yolla atarız diyorlar, yada siz bulun atın vs. vs. ola ki çöktü birşey oldu biz ilgilenmiyoruz diyor. Aldın diyelim 3 günde deneyecen sonra bozulursa mesuliyet kabul etmezlermiş vs. vs. Arkadaş bu bahaneyle one plus 7 pro alacaktı da vazgeçirdik vs kaçakçılar birde üstüne hava vergisi katıyor artık ırak mı ? iran mı nereden kaçak geliyor orası da meçhul, cihaz imei atılmış vs 5400 e mi ne satıyorlardı vs.

  • Mustafa @mkyb

   @orcun Şans işi o zaman. Cihaz sorunsuz çıkarsa büyük kar yapıyorsun ama sorun çıkarırsa burnundan getiriyorlar.

  • Orcun @orcun

   @mkyb Sıkıntı şu, şayomi gillerde ekran sıkıntıları malum, paneli dandik üretimli modelse yandın. Artık 3 ay mı ? 5 ay mı ? ne zaman elinde patlayacağı meçhul. E ne olacak ondan sonra kar ettin aldın ama ekran bozuldu hayde ekran al tak vs uğraş dur.

  • Mustafa @mkyb

   @orcun Ya zaten o tip cihaz alacaksan 2.000 liradan fazlasını vermeyeceksin. Cihaz bozulursada çöpe atıp yenisine bakacaksın. Çok para vermek mantıklı değil o telefonlara.

  • Orcun @orcun

   @mkyb Valla açık konuşayım, böyle çakallardan telefon melefon almam, giderim 2 bin liraya garantili 2. el ne varsa ona bakar geçerim. Ha iphone olsa eyvallah derim ki iyi ya bari ilerde sıkarsa satarım değeri pek düşmüyor der riske girip alayım da seneye o şayomi zamziribotta 50xs modelini nasıl satayım ? tek seferlik donanıma para verdin gerisi yok.

  • Mustafa @mkyb

   @orcun Zaten Xiaomi şuan geçici bir marka. Piyasaya ucuza girip markayı duyurdular sonrasında zam yaptılar. Fiyatını hak etmeyen cihazları var. Çok sürmez Türkiye'den çekilirler bu fiyatlara. Xiaomi'ye o kadar para vereceğime gider Samsung alırım.

  • Orcun @orcun

   @mkyb Ben şayomiden hiç telefon almadım. Bu reklam muhabbeti benim çok canımı sıkıyor o yüzden almadım. Çok telefon aldım sattım vs ama şayomiye hiç bulamadım. Mi 6 ve dönemi ya da evveliyatında marka ucuzdu, piyasayı doyurdular paralel ithalatçılar vs. vs. vs. peki ne oldu ? marka resmi geliyorum dedi ki o da paralel aslında ya neyse, adamlar geldi fiyatlar kol gibi mi 8 mi9'a bak redmi serisine bakıyorsun o da kol gibi ? arkadaşımda redmi note 7 var, adam rehberi dahil başka uygulama kullanıyor niye diyorum e abi diyor reklam var ? galerisi dosya yöneticisi hepsinde varmış. Ana sayfayı düzenleyecek gene var diyor vs. ulen dedim sen kendi telefonunu kendin yapmışsın ya bu ne ? 😀 yan yana bende a50 var koyduk kurcalıyorum dışarı çıkarttın güneş tabi o ekranı güneşte görebilen varsa ben helal olsun diyorum. Gitsin savaş pilotu eğitimini alsın ülkemizi savunsun yani öyle cevherlere ihtiyacımız var. 2 katı kadar fark vardı resmen. Ben ekranı yarı yarıya kısıyorum anca bunun full parlaklıktaki hali oluyor. eyvallah kamerası benden güzel e tek artısı bu mu ? 2000 bin küsüre mi ne almış tam bilmiyorum e başka artısı yok o zaman ? gerisi hep eksi ? e diyorum neresi ucuz bunun ? ya ekran en mühim şey ya o olmadan telefonu kullanabilir misin ? adamlar oradan kısmışlar.

  • Mustafa @mkyb

   @orcun Xiaomilerin LCD ekranlı olanları parlaklık olarak çok kötü evet haklısın ama A50'nin Amoled ekran artısı var. Amoled ekranlar güneşte parlaklığı dahada açıyor yazılımsal olarak. A50 güzel telefon ama arka kısmı plastik. Pleksiglass falan diyor Samsung ama maliyetten kısmak için öyle yaptıkları ortada. Cam olsaydı keşke.

  • Orcun @orcun

   @mkyb Öyle ama parlaklıkta bile beyaz ekran açtık bakıyoruz 2 katı fark var resmen, a50 kötü yanları çok aslında plastik dediğin gibi kamerası kötü günü kurtarır ama kötü yani savunulacak yeri kamera değil. Parmak izi ekrandan okey ama yavaş ya 1 saniyede okuyor vs. bazen arada sinir ediyor okumuyor falan ha ama allahı var ekranı güzel yukarda damla çentik var ondan sonra siyah kısımlarda simsiyah piksel kapanıyor ya hiç rahatsız etmiyor ips lcd vs. siyah okey gene siyah görünüyor ama arkadan ışık tutulmuş siyah.