#TeknoYardım #Deji
S7 Edge telefonumun pilini değiştirmek istiyorum. Karşıma "deji batarya" diye bir marka çıktı. Orijinalinden iyi olduğunu iddia ediyor. İnternetteki yorumların yarısı çok iyi yarısı da çöp olduğunu söylüyor bu markanın. n11 yorumlarının tamamı olumlu. Ne yapsam bilemedim bu durumda. TS'de yazılanlar da aynı şekilde karışık, çok memnun olan var, çöp diyen var.
Orijinal diyenlerin sahte olma ihtimali yüksek, onun yerine deji'yi tercih etmeyi düşünüyorum ama karar veremedim.
https://urun.n11.com/batarya/samsung-galaxy-s7-edge-batarya-mucize-batarya-deji-P270285806

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Mucize Batarya Deji - n11.com

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Mucize Batarya Deji 89,80 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Samsung Batarya fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Orjinal bulmak zor, en yakını deji mecbur, ama işte aldığın gibi taktın birde telefonu komple sıfırlaman lazım. Öyle hemen taktın devam ettin durumu olmasın derim. + birde takabilecek misin ? arka mı ısıtmadan ayırırsan kırarsın mesela ısıtman lazım plastik kartla girmen lazım vs. hani o da bir iş. 🙁

 • Mlih @melih-atmaca

  GM Discovery 2 telefona taktım Orjinalinden daha iyi Nedeni orjinallerin eski tarihli olmasıydı Deji aldığımda daha tazeydi 🙂 Bu arada 2. cihaz olduğu için her gün şarj etmediğimden dolayı ömür olarak birşey diyemem
  Açıkcası birçok markada orjinali pahalı, noname bişeyde alınmaz Deji mantıklı geliyor bana

 • Gurveer Ponce @gurveer-ponce

  Ben şu an iphone 6s plus'ta yüksek kapasiteli olanını kullanıyorum. Arkadaşım iphone 6'da kullanıyor. Daha önceden iphone 5s'imde kullandım.

  Şu an günü bitirdiğimde sabah uyandığımda %60 şarjım kalıyor. 3400 mah, normalde 2700 küsür mah. Pil sağlığı %125 gözüküyor 😀

  Arkadaşım iphone 6'sında yaklaşık 1 yıldır kullanıyor. Pil döngüsü 350+ küsür. Pil sağlığı hala %100.

  Tecrübelerim bunlar tercih sana kalmış.

 • prometrik @prometrik

  GM Discovery e almıştım. Çok aktif kullanmadım yedek telefon oldu. Deji batarya güzel diyebilirim ama öyle abarttıkları gibi orjinalinden daha iyi falan gibi birşey hissetmedim. Orjinali kadar iyi diyebilirim. Benim tecrübem bu yönde. Telefonun şarjı çabuk bitiyordu(Gün ortası şarj etmek zorunluydu). Deji batarya takınca ilk günkü durumuna döndü. Aynı kullanımla bir günü çıkarıyordu. İlk şüphe ile yaklaşmıştım ama orjinal bataryaya ekstra para vereceğime onun kadar iyi olan deji yi alırım artık. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

  Mucize diye abartıp normalde orjinal batarya ile bir gün giden telefonda deji ile 2 gün kullanıyorum diye beklenti oluşturulunca; yeni alanlarda bunu bekleyince çöp vs diyebilir. Beklentiniz "olağanüstü" olmasın yeter. Bir de bu dejinin de yan sanayisi çıkmış mıdır? Hiç bilmiyorum. Benim tecrübem bundan 3 sene önceydi. Yine de olumlu yorumları çok olandan almakta fayda vardır.

 • Chell @alperenxx

  Al tak kullan beğenmedin iade et. Koşulsuz kabul ediyorlar iadeyi, en azından bende ettiler.

 • cgdincer @cgdincer

  Satın alırken en kötü yoruma bakmakta fayda var. Bir den fazla çöp diyen varsa çöptür.