Merhaba
Yeni bir karar aldık. Günlük olarak 1 veya 2 üründe ciddi indirimler tanımlanacak. Bu indirimler sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak.
https://www.instagram.com/bilendenal/
https://twitter.com/Bilendenalcom
https://www.facebook.com/bilendenal
Bugün 2 tane 2400 MHz ram için bu indirimi tanımladık. Pazartesi akşam indirimler kalkacaktır. Her kullanıcı 1 adet alabilir ve stok ile sınırlıdır. Sadece TS de duyuruyoruz.
Ürünlerin linklerini aşağıda bulabilirsiniz.
https://bilendenal.com/Kingston-Hyperx-FURY-16GB-DDR4-2400MHz-CL15-Performans-Rami-HX424C15FR_16.html
https://bilendenal.com/Kingston-Hyperx-FURY-16GB-DDR4-2400MHz-CL15-Performans-Ram-Kiti-2x8GB-HX424C15FR2K2_16.html

Kingston Hyperx FURY 16 GB DDR4 2400 MHz CL15 Performans Ram Kiti (2x8GB)

Kingston Hyperx FURY 16 GB DDR4 2400 MHz CL15 Performans Ram Kiti (2x8GB)
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Enes @b-enes

  Yarın yazıcı indirimi olursa çocuğumun adını bilenden al koyarım xD

 • Caner Mete @canermete

  Muhtemelen salı , çarşamba bir pc toplayacağız umarım güzel indirimler olur 🙂

 • Yiğit @yigit1

  Bu indirimler ne zamana kadar sürecek? Benim de RAM ihtiyacım var yaklaşık 2 hafta sonra(1 de olabilir 😀 ) bir tane kapmayı düşünüyorum. O zamana denk gelirse muazzam olur 😀

 • Temp 🔚 @temp

  @bilendenaldestek Takdir ediyorum sizi.
  Elinize emeğinize sağlık. Ancak taksitlendirmede vade farkı olayını aşabilmeniz mümkün mü acaba?
  Bu durum çok sıkıntı yaratıyor. İnsanların N11, Hepsiburada, Amazon gibi yerlerden alışveriş yapmasındaki en büyük sebep bu bence.
  Onu bir şekilde çözüme ulaştırırsanız çok iyi olur.
  Sadece sizin için de değil. İtopya mesela adamlar 10 bin tl lik sistem satıyor ama taksitli almak nerdeyse imkanız. Çok çılgın vade farkı geliyor. O yüzden peşin almak zorunda kalıyor insanlar. Yada alamıyorlar işte.
  Pc kategorisindeki ürünlere yanılmıyorsam 12 taksit olayı yürürlüğe girmişken şu vade farkı da çözülsün bence artık işletmeler tarafından.

 • bilendenal.com @bilendenaldestek

  Merhaba @temp
  Kredi kartlarındaki taksit ile oluşan vade farklarını yok etmek mümkün değil. Tek bir yol var 3 veya 6 taksit fiyatını tek çekim fiyatı ile eşitlerseniz bunu yapabilirsiniz. Bu durum da tek çekim ile satın almak istemeyen kullanıcımıza yüksek fiyatla ürün satmış oluruz. Biz adil olmayı tercih ediyoruz ve tek çekim fiyatımız gerçek rakamdır. Diğer siteleri tekrar inceledim. Çoğuda vade farkı uyguluyorlar.
  Taksit sayılarında yapılan değişikliklerde bilgisayar bileşenlerinde bir değişiklik olmadı, örneğin bir ram satın alma işleminde 6 taksit üzerinde bir taksit uygulanamaz . Uygulayan yerleri görüyorum. Onlar riski kabul ederek bu işlemi yapıyorlar . Yapılan değişiklik metninde bizim ürünlerimizde bir değişiklik biz görmedik ve araştırdığımızda değişiklik olmadığını teyit ettik.