#Desperados3 için kapalı beta başvuruları başlamış. Oyunu #ShadowTactics'in arkasındaki Alman ekip Mimimi geliştiriyor. Yakın zamanda en çok beklediğim oyunlardan biri bu, zira ilk Desperados gerçek bir klasik. Mimimi de müthiş yetenekli bir ekip. Yalnız oyunun fikri mülk hakları THQ Nordic'te. Onların da son dönemde çıkmış bazı oyunları Epic Store'a özel oldu malumunuz. Desperados III beta testleriyse Steam'de başlayacak. Bu noktadan sonra #oyun platform değiştirir mi bilmiyorum, ama umarım yine bunun arkasından Steam'in kaldıraç olarak kullanılıp kitlenin paraya devşirildiği bir başka çakallık çıkmaz.

G2A gibi gri market platformların oyun endüstrisine zarar verdiği tartışılıyor ya, biraz da o çok sevimli oyun geliştiricileri ve dağıtımcılar, oyunlarına para ödeyen insanlara hiçbir hizmet sunmayıp üstüne bir sürü sorun yaşatan, oyunları kendi platformunda rehin tutup kullanıcının seçim hakkını elinden alan şirketlerle ilgili mızmızlansalar keşke. Ama para kasaya girene kadar işte. Ondan sonra kullanıcının ne istediğiyle kimse ilgilenmiyor tabii.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPpXvLC53IJ2qAMHIN-hAOP76TIcasb918kEms48A50OEkGw/viewform

Desperados III Closed Beta participation application

Thank you for your interest in participating in the DESPERADOS III Closed Beta! Please read the Beta Participation Agreement carefully and provide all the information we request to make the selection...
BeğenFavori PaylaşYorum yap