Son zamanlarda Cem Seymen ve hadi artık kalk ve doğrul, bir şeyler üretçi tayfaya yapılan linç hakkında ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burak @buraktheweekender

    İçimin yağları eriyor. İçinde bulunduğumuz düzene, ekonomik beceriksizliklere, yapılmak istenenlere ses edemeyip birilerinin güdümündeki kanallarda boy gösterip masallar anlatmaya , toz pembe düşünceler içinde tuzu kuru bi şekilde kendi geçmişini unutup bol bol sıkmalarına birileri çok güzel yanıtlar yapıştırmaya başladı. Çok iyi oluyor! Geçtiğimiz günlerde bana lütfen aç ve izle diye tweet atmıştı. Az bile söylüyor insanlar ona.

  • Yiğit @yigit1

    Hani klişe vardır ya, bizim nesildeki "fiziki genç olup ruhen yaşlı olanlar" şunu söyler: "Bizim bu halde olmamızın sebebi hep şu anki büyüklerimizden dolayı" derler. Heh, ben tüm olayı bizim üst nesillerimize yıkmayacağım ama bu söyleme tamamiyle katılıyorum. Benim çocuğumun çocuğunun rızkını, refah günlerini kendi isteklerin için ye, ekonomiyi batır sonra da gel bana "genç nesil çok tembel, hadi üretin" de. Yok ya! Hadi diyelim ki ben üretirim üretmesine de sen ne yapacaksın peki? Ben sana söylüyorum: "Ben o kadar sıkıntı çekip üretim yaparken, sen oturduğun yerden benim paramı yiyeceksin" Yok efendi haddinizi bilin! Madem ekonomi kötü gidip hükümeti eleştirsene! Hadi yap, sonra ben üretim yapmazsam, namerdim! Bu kadar büyük konuşuyorum!