Bu ufaklıkları fabrikanın bahçesinde besliyoruz, ama fabrika yönetimi kedi falan istemiyor, arada belediye gelip topluyor vs hır gür çıkıyor, yönetime gidip konuşuyoruz ama hiçbir şey değişmiyor. Bu garibanlarda yemekhanede ne çıkarsa bizle beraber takılıyor. 🙂 Olmadı bunları eve alacağım yapacak pek birşey kalmadı. #kedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

   İşyerinde isteyenler var. Abi alırız ya ne olacak ki ufacık kedi sıkıntı değil diyenler iş ciddiye binince '' abi evde hanım istemiyor kılı tüyü, ya benim çocuklar bunla ilgilenemez, işte evde annem istemiyor, ya abi alayım da kim bakacak buna ? '' klasik palavracılar bunlar, yarın bakalım işyerine çantayla gidip alacağım. Bizim evdekilerde alışacaklar yapacak birşey yok.

  • XlasisMatthew @xlasismatthew

   @orcun yaptığınız hayrın ölçülür yani yok, Allah bereketinizi artırsın.

  • Orcun @orcun

   @xlasismatthew Eyvallah, bunlar neticede sevgi istiyor, bir hainlik işte ne bileyim şeytanlık yok. Evde 7 tane vardı işte azaldılar 2'e düştüler, böylece 4'e çıkarlar 😀 Ya benim üzüldüğüm konu insanların bunlara zarar vermesi, her allahın günü ben sokakta besliyorum bunların mama kabı su kabı vs ya illa ki izmarit işte içinde taş cam şu bu vs bulunuyorum. Hani sokakta olanlarla ilgileniyorum da bizim insanımız kötü şeytan resmen, hayvanın ne zararı var ya ? içtiği suya yediği kaba ne diye pislik atıyorsun cam taş şu bu doluyor ya e hayvan yese hissetmese iç kanamadan öldü gitti. Vebali boynuna ama onu düşünmüyor ki ? hadi bunun öbür dünyasını geç nasıl vicdanın böyle birşeyi alıyor ya ? yolda yürürken aman karınca ezmeyelim basmayalım diye dikkat ediyoruz, insanların hiç umurunda değil birde üstüne zarar veriyorlar, bırak bari ya elleme karışma hastalığı olanı alıp götürüyoruz tedavi ettiriyoruz vs. yazık günah bunu yapanları görmüyorum görsem zaten öldüresiye dövmezsem ne olayım.

  • PhoeniXim @phoenixim

   @orcun kuduz aşısını belediyeler ücretsiz yapıyor sanırım aklında bulunsun, bu ara sor İzmir belediyesini

 • Orcun @orcun

  Evet baya oluyor bahsetmiştim. Bilmiyoruz niye sıkıntı oluyor, üsttekilerden birinin her halde bir sıkıntısı var ? kocaman bahçe ya, dese ki bunlar it kopuk büyük köpek mala zarar veriyor ısırıyor vs anlarım da kedi ne yapacak ? el kadar kedi ya, büyüyünce zaten uysalsa gene zararı yok en kötü yaklaşmaz zaten bitti gitti. Var birilerinin karın ağrısı ama böyle olmaz yani ben en son medyaya bildiricem firmanız hayvan düşmanı diye vs. bakalım ne olacak ? sosyal medyadan da duyulsun ondan sonra bakalım o üst katlarda oturan patronlar ne halt edecekler ?

 • Barış @sulhone

  Ele alışından belli zaten 😂😂 eve alacağın