#satılık #ps4 #oyun Days Gone Primary hesap Edit: Satıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

   İlk başta öyle sandım ama sonrası açmadı pek, devam etme hevesim kalmadı.

  • Fatih @fatihy

   Oynayıp bitirmiştir. Oyun sonuçta single player

  • Housedakitopal @housedakitopal

   PS Store indiriminden önce satmak mantıklı fazla zarar etmeden başka bir oyuna bütçe oluşturmak isteniyorsa.

  • Ömer @omerf

   @orcun Ben demiştim demeyi sevmem ama, cidden kötüydü be. 😀

  • Orcun @orcun

   @omerf Ya onu al bunu et, motorun benzini bitti benzin bul vs. ara sahnelerin bolluğu falan ya baya baya oyun yani emek istiyor başından kalmamanı istiyor ama ben o kadar uğraşamam.

  • Ömer @omerf

   @orcun Hem o var, hem de kendini inanılmaz tekrar ediyor. Ayrıntıları güzel düşünmüşler de, bu adam niye aynı şeyleri yapmalı sürekli, onu akıl edememişler.

  • Orcun @orcun

   @omerf Yani uğraşamam ya, bunu satayım da birisi baktım death stranding satıyor ön sipariş ile almış onu alayım olmadı. 😀

  • Ömer @omerf

   @orcun Onu ben de kovalıyorum ya. 😀 Ama dijital hak mı satıyor, nasıl oluyor? Daha kutulusu yok piyasada?

  • Orcun @orcun

   @omerf Dijital ön siparişe açıldıydı geçen öyle.

  • Ömer @omerf

   @orcun Adam hesabına alıp, hesabı mı satıyor? Ne avantajı oluyor ki? Sen de alırsın aynı şekilde?

  • Orcun @orcun

   @omerf Adam alıyor 430 lira yada hindistan psn falan öyle ucuz yerlerden kendisi alıyor. Ama o aldığında başka mail vs ile ayrı psn hesabı açıp oyunu sadece o hesaptan alıyor, sonra da işte o hesabı 2 kişi aynı anda kullanabildiği için kendisi 1. hakkı oluyor 2. hakkını da satıyor. Sonra kendisi de oyunu bitirince kendi hakkını da satıyor. Bende bugüne kadar hep böyle takıldım, öyle oyunlara 200 300 400 500 lira falan hayatta vermem delilik yani, ha gow'a biraz vermiş olabilirim ama o kadarlıkta olsun. 😀 En pahallı aldığım oyun bu arada witcher 3 idi,179 liraya kutulu aldım tr dil yokmuş 170'e sattım mesela yada oynasaydım çok bekletmeden gene 150 lere satardım.

  • Ömer @omerf

   @orcun Şu ikinci hesap olayı bir türlü yatamadı ama benim aklıma yahu. Rahatsızlık veriyor niyeyse. 😀 Ya adam şifreyi değiştirirse, ya da seninle aynı anda oyuna girerse, bu soruların cevabını net olarak bulamadım hiç. Yoksa Red Dead Redemption 2 almak istiyorum deli gibi, pahalı geliyor bana da.

  • Orcun @orcun

   @omerf Aynı anda oyuna girebilir ki ? hatta aynı online oyunda farklı karakterler ile oynayabiliriz aynı anda hiçbir eksisi yok o konuda, ama güven işi sakat işte, 2. hakkı yada 1. hakkı kimdeyse bakman lazm. DH'den alıyorum genelde ama referansına bakam biraz, işte geçmişi nasıl vs. vs. https://forum.donanimhaber.com/profil/313180#!/ mesela bu benim profilim, atıyorum mesela adam bana da güvenmiyor, olabilir tabi güvenmez ama ben güvenmiyorsan yada başıma iş gelirse 20 lira için bile gider savcılığa suç duyurusunda bulunurum, yaptım yani geçmişte hiç acımam. RDR2 demişken onu da buradan @koraysuna 'dan almıştım. Düşün hesabın 2. hakkı 2 veya 3 kere el değiştirdi ama 1. hakkı hala bende oynuyorum, ha patlarsa ne olur ? en son hak kimde mesela pm atıyorlar bana bu aldı buna sattım vs. vs. ha arada biri şifreyi mi değiştirdi ? haaa o zaman canını yakarım, hesap bilgilerinden kimmiş değişmiş bulur telefonu şu bu arar canını çok kötü sıkarım. 😀

  • Ömer @omerf

   @orcun İşte öyle şeylerle uğraşamam ben. Keyfim kaçar. 😀 Sen en güzelini yapıyorsun da, zor geliyor bana maalesef. Yoksa çok güzel olaymış. Aynı oyunu herkesin almasının ne manası var, madem güzelce paylaşılabiliyor. Güven önemli ama, buradan varsa hala hak satan, almak isterim RDR2'nin hakkını. Kendi hesabımı da vermem gerekmiyor di mi?

  • Orcun @orcun

   @omerf Uğraş işi işte sıkıntılı yani ama dikkat edersen pek sorun yaşamazsın. RDR2'i oynamadıysan satayım. Ben arada giriyorum ama ingilizcem tarzanca hikayesi derin tam anlayamıyorum sıkılıyorum, bari sen bitirirsin. 😀 Bu hak işinin 2 tipi var, biri primary denilen ana hak, bunu konsolda ana makine olarak ayarlıyorsun ve bu hesaptan çıkıp kendi şahsi psn hesabıan girip rdr2 oynuyorsun kupalar başarımlar senin kendi hesabına geliyor. Birde daha ucuz olanı var secondary hak, bu hakta sadece rdr2'nin psn hesabı neyse o hesaptan giriş yapıp oynarsın kupalar başarımlar onda kalır, o hesaptan çıkış yapıp kendi hesabında oynayamazsın. Primary hariç hesap almazsan pek sıkıntı olmaz.

  • Ömer @omerf

   @orcun Alıyorum! 😀 Bitiririm ya, bayadır almayı bekliyordum ben.

  • Digital Animal @boheme

   @orcun Days Gone'da aim asist ya da auto aim var mı? videolarda aim snap ve aim stickiness diye 2 seçenek gördüm.

  • Orcun @orcun

   @dracarys Valla hiç bilmiyorum ya oyuna biraz baktım sonra sarmadı çıktım hiç ayar mayar yaptığımı da hatırlamıyorum. 🙁