2$ Değerinde Boyutlandırma, Ölçekleme ve Obje silme özelliklerine sahip fotoğraf düzenleme uygulaması. #TempBayramHediyesi

‎Smart Resize 2x

‎This app has three features: 1. Perfect Double Resize (Waifu 2x): This app will increase the resolution of your images two folds. No pixelation, blurriness. No noise, glitches or artifacts! The...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burak @burakk

  1. Perfect Double Resize (Waifu 2x):
  Gerçekten komikmiş bu özellik. Rasterize bir görüntüyü bozulmadan veya bulanıklaştırmadan 2 kat büyüttüğünü iddia etmek beni güldürdü doğrusu 😀

 • Maxim Tsigalko @maximtsigalko

  Bi telegram kanalı kursana ücretsiz oyun ve uygulamalar için 😀

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan Tonla uygulama marketi dolaştım. İndirilen uygulamaların hepsi bu şirket tarafından doğrulanmış gözüküyor.
   Bunun altında yatan sebep nedir tam olarak bilmiyorum. Araştırmak lazım.
   Ama şunu belirtmeliyim ki mesela tweakbox da bulduğun uygulama modifiye eden kişi tarafından reklama boğulmuş olabiliyor.
   Araştırarak modifiyeli uygulamanın reklamdan temizlenmiş halini buluyosun ve abonelerle paylaşıyorsun. Sırf burda bile ciddi bir hizmet ve emek işin içine giriyor zaten.
   Mesela Tweakbox daki Spotify güncel sürüm değil ama benim çok çok farklı bir yerde bulduğum uygulama ondan çok daha güncel.
   Yada 40-50 hatta 100 ₺ lik ücretli uygulamaların reklamsız hali var bende.
   Bunların hepsini bir araya getirdiğimizde o paranın karşılığını fazla fazla alır hizmete abone olan kişi.

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   @temp Evet ama kitle çok ufak kalır 1 yıllık lisans olmazsa sadece jb li olanlara hitap edersin.

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan Aksine aslında aktif bir kitle oluşur bence.
   Bu uygulamalar sertifikaların da hızlı bir şekilde iptal ediliyor olmasından dolayı çok sık güncelleme alıyorlar.
   Bunları sürekli olarak paylaşmak çoğu kişi için yeterli bir hizmet.
   Ben aylardır bu şekilde kullanıyorum ve hiç jb yapmadım. Şu uygulamayı kuramadım Jb yapmalıyım da demedim.
   Kendimden bildiğim için diyorum yani. 🙂

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan Net bir yer söyleyemem çünkü içime sinmesi için onlarca yer dolaşıyorum. Hangi mağazanın uygulaması doğru düzgün ve güncelse deneme/yanılma yoluyla bulup kullanıyorum.
   İşte sırf bunun emeği için bile değer bu sisteme.

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan Kendi mağazamızı kurup farklı yerlere yönlendirme yapabiliriz. Yada yönlendirme yapmadan kendi mağazamızdan kurulum sağlanır ama sertifika falan farklı bir yere ait olur. Şuan ne desem yalan olur. Deneyip bakmak lazım.
   En kötü ihtimal bir telegram grubu kurarız. Parayı veren gruba girer. En iyi ihtimal de mağaza kurarız, telefonlara push bildirimler yollarız v.s. gibi gibi.

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   @temp İos push bildirim yok diye biliyorum safaride -varsa kültürleneyim site yazdırcam ona göre- . Takıldığım nokta şu sertifika sana ait olmadığı için yarın bugün patlama olasılığı var. Ki benim ss attıklarım patladı sadece jb olduğu için sorun olmuyor bende. Spotifyde sorun olmaz ama adam bi oyun indirdi diyelim o kadar ilerledi sonra hop uygulamanın sertifika revoke yedi. Bunun gibi sorunlar yaşanmaması lazım bence. İosta app cracklamak çok basit bircok uygulamada zaten kendin bile jbli bir cihazda cracklı ipa oluştrabilirsin. güncel uygulama konusunda sıkıntı olmaz ama imza konusu netleştirilmesi gerek bence.

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan O revoke olayı için çeşitli önlemler alınabiliyor Jb olmamasına rağmen.
   Birinci yöntem VPN gibi göstererek tünelleme yoluyla sistemin sertifika kontrolünün önüne geçilmesi.
   İkinci yöntem çeşitli uygulamalarla sistemin host dosyasına müdahale edilmesi gibi.
   Ki ben bu ikinci yöntemi denemiştim bir ara.Uzun zamandır telefona güncelleme de yapmadım. 15 günü geçmiş olması lazım. Onun da yolu var yani aslında ama bunca detaya boğarsak insanları işin basitliği kalmaz. Olabildiğince az müdahale ile bir şeyleri oldurmaya çalışırız.

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   @temp Kültürlendim. O zaman şuan durmak için bir sebep göremiyorum.

  • Temp 🔚 @temp

   @omerfarukbostan Biraz da kervan yolda düzülür hesabı bir başlayalım gerisi gelir. Zamanla rayına oturur. Abonelerin satın aldıkları asıl unsur "hizmet" olduğu için kimsenin itirazı olmaz ve zaten dediğim gibi her türlü amorti ederler o parayı.