Bizi de izliyor olmasın Çin hükümeti 😀 #KonuDışı #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ESK @apollo

  Hangi tarifedesiniz, performansı nasıl, genel olarak memnun musunuz? 1 aydır her hafta arayıp illa buna geçirelim sizi diyip duruyorlar. Yeni kampanya çıkmış 10/10 99tl, 20/20 159tl şeklinde. 50mbit vdsl kullanıyorum ama (upload 3mbit) aslında memnunum ama taahhüt bitince muhtemelen hem fiyat artacak hem de hız düşecek. O yüzden bilemedim geçsem mi geçmesem mi diye.

  • Hüseyin Sarı @powerofdreams

   2 yıllık tahahhütle 10/10 tarifesindeydim. Vergiler dahil 169 lira ödüyorum aylık. Sonradan 20/10'a çıkardırlar. Genel olarak çok memnunum. Performansı tatmin edici. Özellikle benim gibi port fakiri (!) insanlar için bulunmaz nimet.İnternet günün her saatinde sıkıntısız gibi.Tabi bulunduğunuz konuma göre performans değişebilir. Ben Antalya'nın bir ilçesinde oturuyorum.Kablolu internette olduğu gibi yol kazıldı, kablo koptu derdi yok. Upload konusunda 10 mbit upload simetrik alıyorum. Twitch'te yayın açtım. Neredeyse sorunsuz. Çok çok az bir drop oldu. İstediğin zaman istediğin yere götür. Ben sabit kullanıyorum. Sizin kullanımınızda ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmanız lazım. Upload lazımsa kesinlikle alınabilir. Onun dışında alırım ben bunu her yerde kullanırım diyorsanız yine alınır ama ben oyunlarda pingin düşük olmasına çok çok önem veririm diyorsanız kablolu internet buna göre daha iyi. Fiyat konusunda da baya yüksek.

  • ESK @apollo

   @powerofdreams Teşekkürler. Upload la çok fazla işim yok, arada sırada youtube a video yüklüyorum ama zaman sıkıntım olmuyor yavaş da yüklese sorun değil. Ben 40mbti seviyelerine alışmışken 20 ye düşersem sıkıntıya girermiyim onun derdindeyim aslında. Bir de belki zamanla hızlarını arttırabilirler belki. Bakın sizin bile daha çok olmadan 20 ye çıkarmışlar.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @powerofdreams Lütfen varsa PUBG EU server ve CSGO rekabetçi değerlerini verir misin? Aktif geçiş düşünüyorum...:=)))

  • Hüseyin Sarı @powerofdreams

   @kadirg1976 Elimde pubg yok malesef ama cs go da basit eğlencedeki ping değerlerini gösterebilirim 😬

 • olasandra @olasandra

  Valla köyde çekecekse alırım bunu 3g bile zor çekiyor. Bi işe yarar mı sizce.

 • Fırat Duran @firat_duran

  @apollo Ben sınırsız kullanıyorum ve mükemmel cihaz diyebilirim. Sadece fiyatı tuzlu.
  Telefon hattım 20-40 download - 10-20 arası upload görüyor. Superbox ise 70-80 download - 30-40 upload görüyor.
  Tabi bu sürekli değişiyor. KapalıÇarşıda nargile içmeye gittiğimde akşam 9 10 gibi hızım 150 download 50 üstüde upload oluyor 🙂