Dostlar bugün Bilgi Yarışması günü. Çervre birimleri konusunda 13, Razer'dan 2 soru gelecek ve yarışmada en yüksek puanı alan Razer Ornata Chroma klavyenin sahibi olacak. Yayın 22.00'de başlıyor. https://twitch.tv/mesutcevik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Outrun @outrun

  chat'e hızlıca cevap vermek mi gerekiyor?

  • Melburg @melburg

   Hayır, ekrana 4 seçenekli bir kutu geliyor oradan cevabı seçiyorsun ne kadar hızlı cevaba tıklarsan o kadar yüksek puan geliyor ama yanlışsa da o kadar eksi puan alıyorsun. En son genel puanda kim birinciyse o yarışmayı kazanıyor

 • HasanÖfke @simulasyon

  ETS2ATS için şöyle bir destek gelmişken 😀 https://youtu.be/cbaxzoKHCTw kaçırılmaması gereken bir çekiliş

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Lan bir klavye için yapılacak maymunluğa bak. Sanki sistem veriyor...:=))) 15 soru... Şu anda popiler bilgi yarışması misali. 1.000,- ₺'sını 10.000,- kişi bölüşüyor ya...

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   Bilgi yarışması ne ara maymunluk oldu? Asıl maymunluk ilgisi alakası olmadığı şeyde sırf laf atayım da belki birileri beğenir popüler olur kaygısı ile alakaya maydanoz mesaj atmak oluyor.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @mesutcevik Eywallah. Milletin içinden geçeni dışarı vurmak Maymunluksa kabulüm...:=))) Maydanozda faydalıdır. Yeşil çentiklere düşman EGO'su yüksek tarafta değilim. Linç severler sosyalden ayrıldı, Şükür.

   - Reklamın iyisi Teknobiyotik Youtube misali : Kanala abone olup, gizliliği kaldıranlar içerisinden o aydaki seçtikleri bir 1 video ( genelde en az izlenen ) altına yorum atanlardan birine program vasıtası ile çekilişle kupa, klavye veya fare veriyorlar. Bence bu daha çok insana yakışır.

   - Teknosa videosunda @gamsizm ile yer değiştirseniz bence daha güzel bir içerik çıkardı. Manken gibi Adam, Maşallah. Bana gelen yorumlar öyle idi.

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   @kadirg1976 Yanlış anlama ama yazdıkların anlamsız ve bana sorarsan farklı bir sorun yaşıyorsun. Otur sakinleş. Her gördüğün konuya bir şey yazmak zorunda değilsin.

  • Kadir Gündüz @kadirg1976

   @mesutcevik Peki, sosyal haklarımı kullanmak istedim, maymunluk işte...:=))) Yorumum size değil, sosyaldeki normal arkadaşlara idi. Pro Troll kadrosunda değilim, yeteneksiz bulup almadılar. Sizin cevap niteliğindeki yoruma beğeni de gelmiş, saygı duyarım.

   Siz, ticarette tarafsınız; çünkü, ekmek kutsaldır. Taleplerde daha mantıklı olunması tarafındayım, belirtim. Sizin videoları denk geldikçe izliyorum, ancak DH sosyalinize girmiyorum.