#akış #logitech

Merhabalar, daha yeni aldığım G29 model direksiyonda sola döndürürken gelen bir metal sürtünme sesi mevcut, daha önce bu problemle karşılaşan bir çok kişi olmuş yarın söküp yağlayıp kapatacağım bakalım o zaman ne olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=t1CivFoYNQ4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  https://www.youtube.com/watch?v=NUojgfAa8e0 İçini açma işi zor. + o ses 2 tane motor var onun yataklarından da olabilir ? o motorun bağlı olduğu tahminimce ortada dişliler vardır ama nasıl yağlayacaksın ? içini komple dağıtman lazım. Gres alacaksın birde, yoksa tabi eğer o ses motor yatağından geliyorsa işin dahada zor. Bunca şeyi yaparken aleti açtın ettin motordaysa problem geri toplar garantiye verirsin garanti de sana der ki '' yetkisiz müdahale var içi açılmış garanti dışı, garanti dışı değişim ücreti 2500 lira '' vs. bunu dedikleri anda pişman olursun. Hiç açma garantiye ver sürtme sesi geliyor de video var zaten logitech'e supporttan ulaş vs. öyle açma işine yeni alette girme derim.

  • bozkankod @bozkankod

   işin garip kısmı şu uzun süre oynadıktan sonra yaklaşık 3 saat kadar, ses kesiliyor oynanışta bir etkisi yok ama uzun vadede problem yaratırsa bakacağım artık teşekkürler

  • Orcun @orcun

   @bozkankod O da tahminimce motor ısınıyor feedback geri karşı için vs ya motoru yağlıyor yada dişlilere gres iyice oturuyor ondan ötme olmuyor. Ama açma işine dediğim gibi girme, hani garantisi var zaten gerek yok, ha garantin olmasa aç bak ama garantin var yazık.

 • Hasan Ahmet @hasan-ahmet

  Bu sesin çıkması çoğu kişide oluyo büyük bir problem değil bendede olmuştu ama şuanda yok mesela boşuna içini açmaya gerek yok önemli olan oynarken nasıl olduğu zaten