Tatkaçıran hakkı engellenemez. İyi geceler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatihmi @distance

  Komik değil artık bence. 10 sene mi oldu dizi başlayalı artık bilmiyorum. Bir süredir izleyen insanlar her sene başında bu muhabbeti görüyor ve sonraki bölümlerde spoiler muhabbeti yapan kişi sayısı azalıyor tadı kalmadığı için aynı şeyin birkaç kez tekrar edilince. Yeni gençliğe giren arkadaşlar için komik geliyor bu genelde ilk defa karşılaştıkları ve yapma imkanı buldukları için ve 1-2 sene sonra bu durumu yeni gelenlere teslim edip yoluna devam ediyorlar.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Bence de hoş değil. Sabah bu paylaşımı gördüğümden beri aklımda. Acaba olur mu? Yok ya nereden bilecekler? Ya tutarsa? Rahatsız edici.

 • JohnSmith @johnsmith

  Ben şöyle bir spoiler vereyim, şu yaşadığımız dünya tiyatrosunun sonunda herkes ölüyor 😛

  Bana göre çok ekstrem durumlar dışında spoiler kavramı saçma. Evet, bir dedektif filminde katilin uşak olduğunun baştan söylenmesi ya da bir filmin sonunda aslında film karakterlerinin hayalet olması vb. tür bir sürpriz varsa spoiler olabilir. Ama herhangi bir filmin sonundaki olmasa da olur bir plot twist bilinse de birşey farketmez. Bazılarının mantığıyla filmin, dizinin konusu, türü de spoiler sayılabilir, sınır ne?

 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  Diziyi izlememe rağmen ben komik buldum vaziyeti, öyle ki doğru bile çıksa kızmam 😀 Spoilerın kendisinden ziyade veriliş biçimi komik olmuş, durumu o kurtarıyor 😀