Hayırlı pazarlar dostlar, kardeşim bu fareyi almayı düşünüyor ama sanırım bunun bir kaç modeli var kafam karıştı hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabiliyor muyuz? Bilgisi ve deneyimi olanların tavsiyelerine ihtiyacımız var.

https://www.hepsiburada.com/corsair-gaming-dark-core-se-rgb-black-optical-16000dpi-ch-9315111-eu-p-HBV00000A5DZ4?magaza=Gameekstra

Corsair Gaming Dark Core SE RGB - Black - Optical - 16000DPI Fiyatı

Corsair Gaming Dark Core SE RGB - Black - Optical - 16000DPI en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Altta bir yorum var. '' Mouse'un 4. aydan itibaren bataryası öldü, kablolu olarak kullanmak zorunda kalıyorum. Kabloyu çıkardığım an tüm ışıkları sönüyor ve kapanıyor. Fw vs güncelledim kâr etmedi, zaten yabancı forumlarda da herkes şikayetçi. Bu mouse'u tercih ettiğim ana dönüp, bu mouse'u sakın alma demeyi çok isterdim. '' 500 liraya yakın para ver pili ölsün vs. kabul edilebilecek birşey değil.

  • Andaç Atasayar @andacatasayar

    @orcun @muhammet-aktas Haklıymışsın. Ben de pek memnun değilim. Bluetooth'lu modda resmen atlaya atlaya gidiyor ve atadığın tuşlar sistemle alakalıysa çalışmıyor. Şarjı evet 2-3 gün gidiyor ama telefon adatörüyle de şarj olabildiğinden ve şarj olurken kullanılabildiğinden çok etkilemiyor. Kablosu da micro usb. Bozulursa bakkaldan alırsın. Bir de uykudan uyanması çok yavaş. Bilgisayarın uykudan uyanması gibi. Işıklar bir yanıyor , sönüyor fln. Logitech'in kablosuz teknolojilerinden çok geride. M220de bile bu uyku olayı çok düzgün. Anlamıyorum kapandığını. Bluetooth modu ve bu uykudan uyanması dışında memnun olmadığım diğer olay da alıcısının büyük oluşu. Başka bir sıkıntım yok. ICUE yazılımı çok detaylı. Işıkları teker teker ayarlayabiliyorsun. Logitech'in nano alıcısı ve uyku teknolojileri olsa bu mouse tam olurdu.

    https://teknoseyir.com/durum/1204467