#TeknoYardım #görüntüaktarma #Kablosuz #Wireless

PC'den akıllı olmayan TV'ye kablosuz görüntü aktarımı çözümleri arıyorum. Aradığım şey vasat seviyesinde bir video performansı ve iyi seviyede sunum performansı (Özellikle Word'de yazı yazarken ve fare ile bir şey gösterirken imlecin/okun gecikmemesi ya da çok az bir gecikmeyle gelmesi gerekiyor.)

Aklıma gelen tek çözüm Apple TV ama fiyatı çok makul değil. Fiyat performans oranı makul seviyede bir kablosuz görüntü aktarma çözümü öneriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Azcast any cast türevi aygıtlar işini görür de gecikmesiz zor. Apple tv'de bile gecikme var birazcık sen mouse hassasiyeti istiyorsan o zaman direkt pc'den kabloyla aktarman lazım. Uzun hdmi kablosu mesela işini görür.

 • Fatih @fatihy

  İstediğin şeyi bu teknoloji henüz yapamıyor. Halen gecikme oluyor.

  Piyasada satılan anycast gibi cihazlara bakabilirsin veya dolaylı olarak Raspberry Pi ile yapabilirsin. Raspberry Pi de Steam uygulaması ile masaüstü yayını yapılabiliyor.

 • Galip Onur Demirel @gonurdemirel

  Hiç gecikme olmasın demiyorum, makul bir gecikme kabulüm ama ciddi gecikme olursa işime yaramaz. Piyasadaki Anycast ve benzeri adı altında satılan cihazlarda gecikme ciddi boyutta mıdır?