@gamsizm aylık abonelik haricinde, yıllık reklam kapatma gibi bir seçenekte sunmayı düşünür müsünüz? İçerik kısmını çok takip edemeyen benim gibi sosyalde zaman geçiren kişiler için ad-block vicdan azabını dindirmek isteyenler çıkabilir. ☺
*işaret vs de önemli değil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orkun @orkkoc

  Plus'ın temel olayı o aslında, fiyatı farklı ikinci bir seçenek mı istiyorsunuz?

  • Orkun @orkkoc

   @tongyabgu şu anki vergi yükü ve komisyonlar nedeniyle daha düşük bir aboneliğin TeknoSeyir'e bir katkısı olmaz. Yanı destek olmanın mantığından cıkmış oluyoruz o zaman diye düşünüyorum.

 • arandur @arandur

  Plus Lite veya Plus SE olarak sunulabilir aslında 🙂

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Ben aslında 1 TL olsun herkes alsın isterim ki bizim kadar takipçisi olan bir yayında sürümden kazanmak mantıklı aslında. Fakat vergisi komisyonu şusu busu eklenince zaten şu anda bile 10 lira kalsın diye böyle yaptık. Zam yapmadığımız için de enflasyon karşısında o da eridi.

  • Orcun @orcun

   Peki Murat hocam, bu böyle yetiyor mu ? yanlış anlamayın ama Plus ile vaadedilenlerin çok azı yapılabildi. Tamam size destek maksatlı alıyor insanlar elbette ama, ya bu iş başından '' bize destek lazım yoksa kapanıyoruz hani Plus düşünüyoruz çok vaat veremiyoruz '' denilseydi başından daha iyi olacaktı. En başından canlı yayın yok oldu. Tabi ki hobi bölümleri vs. geldi güzel, oyun gündemi olayı geldi izlemesem de saygılıyım yapılan işe devam etsin. Gene vaadedilenlerin bir kısmı yok.

  • Cowboys @cowboys

   Zaten onu düşündüğüm için yıllık olarak önerdim, 3 yıllıkta olabilir

  • Equitatus @equitatus

   @orcun Bence gayet iyi ilerliyorlar. Tek eksik canlı yayın. Dönüp bir bakıldığında aslında ne kadar ekleme yapıldığını görebilirsiniz.

   1- Oyun Gündemi (Her hafta 50-70dk arası)
   2- Umut'un hazırladığı aylık telefon önerileri.
   3- Umut'un Çin menşeli telefon incelemeleri.
   4- Hobi bölümleri.
   5- En son eklenen adını unuttuğum hanımefendiyle fotoğraf bölümleri.

   Bunlar haricinde aklıma gelmeyenler de olabilir.

  • reducto @protego

   @equitatus Sorun o değil sorun söz verilenlerin yapılmaması. Canlı yayın dendi yapılmadı, taaa eylül ayında fırsatlara yeni şeyler eklenecek dendi yapılmadı. İlk plus açıldığında işte canlı yayındır çekiliştir fırsatlardır oldu, sonra kestiler ses seda yok. Uğur ve Tansel'in gelmesi çok güzel oldu ancak geri kalanlar sonuçta söz verilmiş şeyler. Böyle ilk başta tanıtım amacıyla yapılıp "bundan sonra bunlar olacak" deyip bir daha yapılmaması hoş değil. Bir canlı yayın ne kadar zor olabilir yani merak ediyorum bakıyorsun Mesut Çevik'e adam akşamları evinden yapıyor 1 saat soru cevap, görüntü kalitesi kötüymüş bilmemneymiş kimsenin umrunda değil zaten.

  • Pickle Rick @picklerick

   @protego ki görüntü kalitesi de kötü değil adamın

  • txt @txt

   Adblock paketi yillik 15 lira...

  • Orcun @orcun

   @equitatus Tabi ki olsun bende ona birşey demiyorum ama @protego dedikleri var. Ya ben sırf ilk plus'ı aldığımda eyvallah destek yönü ayrı ama canlı yayınlar için almıştım niye kısılıyor. Ki daha önceden de sorduk, eylül ekim gibi başlanacak denildi e nisan'a geldik hala yok. Yapılamayacaksa o zaman başından niye yapıldı anlatıldı sonra birden bire vazgeçildi gitti. Tamam vakit yoktur plus üye sayısına değmiyordur o kazanç azdır vs. vs. de e bakıyoruz plus'ı TS'in kendisi ya youtube'da bile adam gibi anlatamıyor. Ya canlı yayın yap oradan çekiliş yap ne bileyim veya yapma soru cevap olsun ki adam gelsin sitene plus üye olsun + destekte olsun sana e hiçbiri yapılmıyor.

  • Equitatus @equitatus

   @orcun O konuda haklısın, zaten ben de canlı yayın eksiği olduğunu yorumda belirtmiştim. Bence burada esas nokta yetkililer tarafından neden canlı yayınların yapılmadığına dair açıklama yapılmıyor oluşu. Fotoğraf üzerine katıldığı bir twitch yayınında (yaklaşık 3 hafta önce) @gamsizm canlı yayınların kısa sürede başlayacağı, bu konuda bazı sorunlar olduğundan bahsetmişti. Ancak bunu nedense kendi platformları üzerinden yapmıyorlar. LP'nin buraya hiç gelmiyor oluşu zaten ayrı bir mesele anacak gördüğümüz kadarıyla @gamsizm bu platformla yakından ilgileniyor, ama açıklama yapmak istemiyor.

  • Orcun @orcun

   @equitatus Ya atıyorum kızmasınlar gücenmesinler ama bir editör kendi sitesinde neden olmaz ? tercih meselesidir anlarım ama ya hiç olmaması gelip içerik paylaşmaması vs. insan düşünüyor ya '' editör yazmıyor ben niye yazayım ? adamın kendisi siteyi takmıyor ben niye takayım ? '' böyle olunca kullanıcısı takipçisi olarak kırılıyorsun, ben Levent abiyi DHW zamanından takip ediyordum, az çok sitesinde de zamanında takıldım yani insan işte kırılıyor. Tamam herşeyi paylaşmasın ama arada ayda bir vs 2 tane resim paylaşsın ya çok mu zor ?

 • Equitatus @equitatus

  1 aylık Plus al sonra 1 yıl gönül rahatlığıyla Ad-Block kullan.