Bluedio tm kulaklık alınır mı? Şu an 25 dolar bişi ali de. Kulakiçi veya kulaküstü hepsinde lag oluyor mu? Sony wf-1000x kulaklıklarda bile lag oluyormuş seste. Bu ucuzları düşünemiyorum. Masaüstü pc ye ufak dongle alıp öyle kullanacağım ki onlarda da çok kaliteli dongle göremedim. Qcy kulak içi de cezbetmiyor değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Xanthochroid @xc

  T5 ile bilgisayarda lag sorunu yaşamıyorum. Bluetooth dongle olarak ugreen kullanıyorum. TM'in bluetooth versiyonu 5 diye biliyorum, T5in 4.1 i ile sıkıntı olmuyorsa TM ile hiç olmaması lazım.

 • Mesut Kahraman #47 #111 + @vigilante

  Tn sesi kötü.Konforu yetersız.Qcy öneririm. qs1 veyat1c diye adı.Ses olarak çok daha üstün.Konfor olarak daha iyi.Şarj konusunda da önde.Tn'in ANC özelliği çok şarj yiyor.Sürekli şarj istiyor bu nedenle ve çok da bi işe yaradığı söylenemez.

 • Orcun @orcun

  BT kulaklkların alayında lag problemi gecikme var. Kiminde bu az ama kiminde de çok, en kötüsü dip ses var mesela aç kulaklığı bt modda bağlanmasın telefona hemen ufaktan dip ses oluyor. Biraz aslında geri bir teknoloji 2019'da yakışmayan şeyler ancak bu kadar oluyor, 5.0 ile az biraz topladı ama hala gidecek çok yol var. Buradan ses kalitesine girersek mesela bt her halükarda yok olur gider.

  • KaptanExa @kaptanexa

   Valla evde 160 watt rms 5.1 ses sistemini 15 senedir kullanıyorum. Bir z5500 değil ama d&r da falan deniyorum 2-3 bin liralık kulaklıkları. O kadar ahım şahım ses vermiyor. Kullandığım creative sound blaster tactic 3d var. Kablodan kurtulmak istiyorum tabi attan inip eşeğe binmeden. Fiyatıda abartmadan.

  • Orcun @orcun

   @kaptanexa Kulaklık işi çok karışık bir mevzu. Örnek vereyim çok fazla değişkeni var.
   -Sesi oynatan aygıt/ donanım
   -Sesi kablolu/ kablosuz dinleme
   -Dinlediğin parça mp3 mü ? kaç mbps ? FLAC mı ?
   Birde tabi en büyük şey, kulak onu anlıyor mu ? 🙂 Ama işte bir kulaklığın kalitesini anlamak için adam gibi dac player, işte adam gibi ses kartlı bir bilgisayar, adam gibi de FLAC kayıpsız formatta müzik ile çoğu kulaklığın alabileceğin en performanslı halini dinlersin ancak pahallı kulaklıkta dandik player işte mp3 ama 128 kbps vs. veya spotify ile kalite anlamında birşey bekleme zaten çünkü o kulaklığı zaten limitinde kullanamıyorsun demektir. Çok fazla bu işin detayı var, ve dalarsan işin içinden çıkılmıyor.

  • KaptanExa @kaptanexa

   @orcun Yao Si Ting - Hotel California flac dinledim geçen gün 5.1 de mest oldum 🙂