Son siparişlerim de bugün geldi. Kardeşini Doğurmak kitabını okumak için cok sabırsız olsam da sırayı bozmamak niyetindeyim. Bu ayı da 8 kitap ile kapatmış oldum 🙂

#TSKitapKulübü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Outrun @outrun

  Ben o kitabı al(a)madım okurken sinirden kafayı yerim diye. Büşra Sanay melek gibi bir insan, sürekli doğudaki okullara yardım toplayıp gönderiyor.

  • Öner Aydemir @oneraydemir

   Evet hocam haklısınız. Okuyan bir çok kişinin sizin gibi aynı duygu ve düşüncede olduğunu gördüm. Hatta daha da beter duruma gelenler de var sanırım. Ben de çok gitgelde kaldım aslına bakarsanız okuyup okumama konusunda. Fakat öte yandan da maalesef günümüz gerçeği ne yazık ki. Bu nedenle farkındalık olması açısından mutlaka okunması gerektiğini düşünmekteyim. Farkındalık olsun ki zorla bastırılmaya çalışılan bu insanlık suçu bastırılıp göz ardı edilmesin artık. İnşallah 7 ay kadar bir süre sonra kendi evladımı kucağıma alacam. Bunun de etkisi olsa gerek, herşeyi göze alarak okumaya karar verdim bu kitabı.

 • Fatih @fatihy

  Kitapmış PDF halini okudum ben ve yarıya kadar geldim ve bıraktım. Bırakma sebebim ise hikayelerin hep ayni yazarın sürekli ayni seyleri söylemesi.
  Gazetede çıkan makaleyi kitap haline getirmişler.