Yarış gününe masaüstümde ilk fotoğraf ile girmeme rağmen Formula 1'in beni bırakmadığını, hatta Alonso'nun gitmesi ve başarılı olmasının yarışlardan yeniden keyif almaya başlayacağımı gösterdiğini görmüş olmak harikaydı.

Yarış haftasonu boyunca Renault'ya mı üzülsem yoksa Mclaren'a mı üzülsem diye düşündüğüm sürecin yerini Formula 1'i ilk izlemeye başladığım 2004 yılının heyecanına bıraktığını gördüm.

O zamanlar Renault sevgim muazzamdı. Rakibimiz BAR Honda'ya karşı mücadele veren ve Schumacher'a karşı gelebilecek ışığa sahip genç bir İspanyol pilot sempatimi kazanmıştı.

Şimdi ise bize uymayan bir pistte hafta boyunca çok önümüzde görünen Haas'ları kovalamayı başaran serinin en underrated pilotu ile tüm güler yüzünün aksine evinde asla yüzü gülmeyen bir sempati abidesi ile sezonu uzun zamandır kaybettiğim heyecanı bularak açtım.

Üstelik tüm bunların yanında cuma günü 12 yıldır sürekli beraber kalbimizin kırıldığı şampiyonun harika bir performansını sabaha kadar izlemiş olmanın rahatlığı vardı. Tüm bunların üstüne duvar kağıdımı yeniden değiştirdim. #Formula1

BeğenFavori PaylaşYorum yap