Selamlar. Cep telefonları için tavsiye edebileceğiniz bir ebeveyn kontrol yazılımı var mıdır? Günün belirli saatlerinde belirli özelliklerin/uygulamaların kullanımının kısıtlanması veya kapatılması ile gps üzerinden takip özellikleri önemli. Technopat'ta Eset ebeveyn kontrolü ürününün incelemesini izledim ama biraz da reklam gibi geldi bana. Başka rakip yazılımlar var mıdır, hangileri öne çıkıyor bir bakayım diyorum. Tavsiyelerinizi ve kullanım deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • empty @empty

  "AppBlock (Ücretsiz)" uygulaması ile uygulamalara saat sınırı koyuyorum. Konum izleme içinde google'ın konum geçmişi kullanılabilir.

  • empty @empty

   Eğer telefonu ödül sistemi olarak kullanacaksınız veya görüntü paneli istiyorsanız eset güzel görünüyor. Ayda 8 liraya çok iyiymiş.

   Bu da esetten daha ucuz bir alternatif: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaspersky.safekids&hl=tr

  • empty @empty

   Bazı uygulamalarda" mesaj gönderme, uyarı gönderme, çocuk cihazdan ebeveynin cihazına ek süre isteği yollama" gibi özellikler var çocuğu çıldırtmaktan başka bir işe yaramıyor. Size tavsiyem takip denetim uygulamasını bir kere kurun uygulamaların açık olma süreleri ve güvenlik ayarlarını yapın. Bir daha ellemeyin. Burada asıl amaç çocuk uzaktan yönetildiğini unutsun.

   -Konuyla her yönüyle alakalı olan, Black mirror dizisinin "Arkangel" adlı bölümünü de izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • DogancanOzsel @dogancanozsel

  o bölüme bakmamıştı bir bakayım hocam. teşekürler bilgiler ve uyarılar için. açıkçası bizim çocuğun otokontrol konusunda da ek bir sıkıntısı yok ama kendisinin de bilgisi ve onayıyla yine de kurmak istiyorum böyle bir program. özellikle okula götürmesi gerektiği günlerde telefondan oyuna, internete dalmasın, asosyalleşmesin veya telefonu bir prestij unsuru olarak kulşanmasın diye. çok sağolun uzun uzun yazmışsınız...