https://www.eksisozluk.com/entry/87351455

GSM İletişim'i burada övenler vardı. Ekşi sözlükte bir yazarın sağlam telefonunu bozup para iadesi yapmışlar. Sonrada parayı ver cihazın içinden alınan parçayı geri takalım demişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @mkyb

  @orcun dediğin kadar varmışlar.

  • Orcun @orcun

   Ben adamların konuşma şeklinden bile analiz edebiliyorum, 7 en kötü 9 yıldan fazla bir süre ben esnafla çalıştım. Ve her türlü adamları gördüm, bu adamların yaptığı işte titizlik yok, el becerisi var ama özen yok. Bunlar tamamen bozuk mu kırık mı değiştir günde 50 tane telefon yap telefon başı 100 lira kazan modunda robot gibi iş yapıyorlar.

 • Burag Kalaycıyan @winkl3

  Youtube kanallarına denk geldim dün, S10 parçalarını göstermek için,sökmüşler.Konuşmalarından anlaşılıyor zaten,uyanık esnaf oldukları.

 • Temp 🐍 @temp

  Anakart değişimi yapmamalarına rağmen siz telefonu gönderin hele bi bakalım diyen zevzek işletme.

 • Gump @runforrest

  Şaşırmadım. Türkiye'de piyasa bu adamlardan oluşuyor, bunların bir farkı video çekiyorlar sadece. Mal aynı mal, malzeme aynı malzeme yani. 🙂

  • Orcun @orcun

   Ben işimi dürüst yapmaya gayret ediyorum, 50 lira işçilik alıyorum diye edilmeyen laf kalmıyor. Hatta daha bugün geldi başıma, iphone 7 ekranı değiştireceğim herşeyi anlatıyorum işlem bu bu ben contasına kadar geri topluyorum diyorum ekran mevzusunu anlatıyorum böyle böyle vs. vs. işçilik 50 lira diyorum oha 2 vida söküyorsun 50 lira işçilik mi olur diyor ? boşuna anlattığım ile kaldım. halbu ki başından bakalım deseydim cihazını kıstırıp cihaz bendeyken abidik kubidik masraflar çıkartıp tavuk gibi yolsaydım hiçbir bokta yapamayacaktı. Ama işte bizde salaklık empati yapıyorum ya kendimi onun yerine koyuyorum ya kafama sıçayım.

  • Gump @runforrest

   @orcun Bizden Türk esnafı olmaz, tamam adamlara kızıyoruz ama nabza göre şerbet, öyle başa böyle tarak aslında. 🙂 Bizim halkı kandıracaksın, gözünü boyayacak, dolandıracak, kuyruklara sokacaksın. Geçenlerde Mesut Çevik demişti sanırım, mağazada çalışırken müşterinin istediği dandik şey yerine iyisini önerince adam atarlanıyor beni kandırmaya mı çalışıyorsun diye gider yapıyor diye. Adamın aklındaki neyse o yoldan kandıracaksın, kotası belli adamlar bunlar çünkü, fazlası ona zarar sana eziyet. 😀

  • Burag Kalaycıyan @winkl3

   @runforrest şu devirde, hala uzaydan arsa satayım sana diyene inanan var ya bizim ülkede,bırakın şunları 😀

  • Samed AYDIN @picasso16

   @orcun size nasıl ulaşabilirim?