Recep Baaaaalllttttaaaaaşşşşşşş beğenmemiş kartı 🙂

Dünyanın En Anlamsız Anakartı: Asrock X299E-ITX/ac

X299 platformunu mini ITX'e taşıyan Asrock.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Ona göre anlamsiz oalbilir ama bir de @gerginix 'e soralım. Bir süre ITX X99 kullanmıştı kendisi.

 • iea96 @iea96

  Ben Asrock olsam çok üzülürdüm

 • Gerginix @gerginix

  Recep Baltaş boş konuşuyor. Neyse... Ben X99 ITXE almıştım burada inceleme de paylaşmıştım. X299 ile ITX kullanmanın anlamsız olmadığı noktalar var: Elinizde X299 işlemci var. Satıp ITX Z serisine geçmek istiyorsunuz. Ancak işlemciniz çok güzel olduğu halde ölü bir fiyata gidecek. Bu durumda bu anakart alınır. Boş konuşmasınlar. Adamı germesinler.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  üç beş ateşleseler beğenirdi 😀

 • Servet @enigmasi

  Mini server yapılır bununla, veya render node

 • Gerginix @gerginix

  Videoyu şimdi izledim. Daha ufak soketler kullanılabilir ama diyor da ne demek istiyor, daha ufak soket ne demek ulan. Ayrıca bu anakartın içinden soğutucu çıkıyor. Ben H115i kullanıyorum. Buna noctua low Level de iyi gider. Sata portlar yukarıda olmuş da ne zarar vermiş. Siyah beyaz kablolar yarım daire bükülerek gayet hoş görüntü verir. Benim kullandığım kasa manta ve benim asrock itx x99e ve çift kanal destek sunarken bu anakart 4 kanal destek veriyor. Ama ram olayı zahmetli orası gerçek. Ben 5930k'yı hak ettiği fiyata satamayınca, rampage v de arıza yapınca bunu İspanya amazondan almış ve üstüne 700₺ para cebimde kalmıştı. Ayrıca 299 extended olmalı diye kural mı var? Benim gözümde atx kasa işi çoktan bitti. Pc yi ufaltıp cebime sokmanın yolunu arıyorum, bu eleman kalkmış diyor ki bunlar extended anakart isteyen işlemcilere uygun. Bok atacak ya... Tek haklı olduğu konu ram.

  Bir sürü itx sistem toplamış biri olarak kablolar tıkış tıkış çok zor da bilmem ne. Adam ürün incelemiyor. Şu bizim ligde oynanan maçların önüne geçmeye çalışan hakemler gibi kendini bam güm koyuyor ortaya. Bu herif cidden çok mutsuz. Büyük sorunları var. Kendisiyle barışık değil. Ayrıca geri dönülecek eşiği de aşmış. Bunun küresel ısınması daha çevrilmez.

 • Gump @runforrest

  Asus olsa ne beğenirdi, direkt aklıma o geldi dün. 😀