Merhaba arkadaşlar,
Bugünlerde motosiklet fuarı yapıldı ülkemizde. Ben katılma fırsatı bulamadım. Önceden olsa AEA videolarından takip ederdim. Maalesef artık öyle bir şansımız da yok. Yerini tutmaz ama en azından ülkemiz pazarını takip edebileceğimiz tavsiye edebileceğiniz yayınlar var mı?

#MotoSeyir #Motosiklet #akış #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Malesef o çizgiden giden ben bulamadım. Yani çok aradım AEA izinden gitsin dediğim böyle baktım takip ettim ama günün sonunda baktım ki hepsi şımarık çocuktan ibaret. Bir Gökhan Eren olabilir, ama o da pek video inceleme olayında yok. Hani varsa da arada bakıyorum pek göremiyorum.

  • Yuded @yuded

   Gökhan Eren'i takip ediyorum. O biraz daha vlog tadında aklına gelirse paylaşım yapıyor. Bu motosiklet sektörü için büyük eksiklik. Acaba Barkın'ın yanında çalışan arkadaşlar şimdi neler yapıyorlar. Sözüne güvenilecek "Teknoseyir" tadında sağlam bir motosiklet basını lazım.

  • Orcun @orcun

   @yuded Eski ekipten yanılmıyorsam Mehmet Ali Pir falan öyle bir olaya girişti ama baya oluyor. Berhan Soylu vardı yanılmıyorsam o ne oldu bilmiyorum. Sonra AEA canlı yayınlarına ilk soruları soran hep bir eleman vardı ismini unuttum o belki devam ettiriyor olabilir. Ha dersen ki araba türünde olanı ne var ? Burak Ertem mesela Barkın sayesinde devam ediyor, hatta ilk Barkın demiş Benzintv olayını falan öyle devam etmişler. Ben arada izliyorum videoları güzel, ama işte araba üstüne gidiyor. 🙁 https://youtu.be/6_EaCdjWyKQ?t=187 Hatta burada da anlatıyor.

  • Yuded @yuded

   @orcun Evet hikayeyi biliyorum. BenzinTV yi de takip ediyorum. Motosiklet açlığı devam ediyor. Belki bilen birileri çıkar 🙁

 • Martin @martin

  Motopixel, motoron kanalları.

 • Agab @agab

  motopixel var ama pek sevdiğim söylenemez.