wi-fi sinyallerinin zararı hakkında ne düşünüyorsunuz?
sizce zararlılar mı değiller mi? yorumları merak ediyorum. ben çok zararlı oldukları kanaatinde değildim fakat anladığım kadarıyla zararlılarmış.
bir süre sonra yeni bir durum güncellemesi yaparım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • protego @protego

  Elindeki telefon kilometrelerce ötedeki baz istasyonuyla konuşuyor, yan odaya zor çeken wifi mı zararlı 🙂

  Edit: Bilimsel bir bilgi de verelim, wifi sinyallerinin zararlı olduğu bugüne kadar kanıtlanamadı. Çok araştırma yapıldı, ama zararlı olduğuna dair bir veri elde edilemedi. Elbette önümüzdeki yıllarda bu yönde bir bulgu oluşabilir. Ancak o kadar araştırmaya rağmen kalkıp "wifi sinyalleri zararlıdır" diyen bir insana prim vermeyin.

 • cengiz @cengiz

  Wifi sinyalleri düşük enerjili dalgalar oldukları için hücre dna sında kanser oluşmasına yol açacak kadar büyük bir bozunma yapmaları çok çok düşük bir ihtimal. Heralde yürürken düşüp ölme ihtimalin daha yüksektir. Ancak kansere yakalanmamak için soruyorsan kansere neden olabilecek diğer etkenlere dikkat etmeni öneririm.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Zararlı değil, havada bir sürü sinyal var. Onlar zararlı değilde, Wifi mi zararlı?

 • Rasko @rasko

  Zararlı olduğunu kanıtlayan bilimsel bir veri yok.

 • Equitatus @equitatus

  "sizce zararlılar mı değiller mi? yorumları merak ediyorum."
  Bence zararlı sence zararlı değil şeklinde bir söz sarf etmenin ne sana ne bana bir faydası yok. Bir madde veya ışının zararlı yada zararsız olduğu yapılacak deneyler ile ispatlanır, bunun sencesi bencesi olmaz.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Havada o kadar fazla sinyal var ki wifi osuruk kalır özetle. Takmayın bunları kafaya

 • wilhem @wilhem

  Radyo dalgalarının insan vücudunda doku ısınmasına neden olduğu biliniyor. Ancak sıkıntı yaratacak düzeyde değil. Güneşte de radyasyon var neticede ama zararlı düzeyde olmadığı için sıkıntı yaratmıyor örneğin. Ancak uzun vadede nasıl etkilerinin olduğuna dair kanıtlayıcı bir çalışma ya henüz yapılmadı ya da araştırma sonuçlanmadığı için zararlı değil açıklamaları yapılıyor normal olarak. Bence zararlı veya zararsız olduğu kanıtlanmış değil.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  Bu bilimsel bir konu. Haliyle "bence" diye başlayan bir yorum yapamam. Yapılan yorumları da bilgi edinmek amaçlı okumam.

 • Halil @hcaktuna

  Zararli olsa dahi bunu kanitlayacak adami kaziga oturturlar. Teknoloji bunun uzerine kurulu. Bilmem kac trilyon dolarlik sektoru yedirirler mi.