Ubisoft'un oyunlarına neden çöp deniyor? Far cry 5, Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands, Watch dogs 2 gibi oyunlar çöp mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • YasinC @yasinc

  Downgrade'in bokunu çıkarıyor ayrıca uplay'in ilk zamanları rezil ötesiydi. Yoksa oyun dünyasına baya yapıt kazandırmış firmadır kendileri.

 • Doğuş @dogus

  Bence türü sevene gayet güzel oyunlar, mesela far cry için her sene aynı şey diyorlar. Bu bir çok insanın aksine beni mutlu ediyor. Yani BF'da her sene aynı şeyi çıkartıryor veya fifa 'da aynı şey mesela.

 • tolgaaaltas @tolgaaaltas

  Sanki oyunların mekaniklerinde "birbirinin aynısı" algısı var. WD 2 oynama fırsatım olmadı yalan söylemeyeyim ancak Wildlands ile FarCry'ın mekanikleri fazla benzemiyor mu? Oyunlara da belki bir noktadan sonra görev şemaları sürekli birbirini tekrar ettiği için çöp diyorlardır. Yoksa oyunun geçtiği evrenlerin güzelliğini pek beğenmeyen yoktur diye düşünüyorum. Geçtiğimiz gün burada arkadaşlar WD 2'nin gereğinden fazla gömüldüğünü tartışmışlardı sanki, onu görünce bir oynama isteği geldi içimden benim de. Ubisoft çok fazla seri üretim yaptığı için henüz sindiremeden yenisi benzer mekaniklerle geldiği için antipati oluşturuyor belki de. Bilemiyorum sizin ve diğer arkadaşların görüşleri nelerdir.

 • Raw @raw

  Tam tersine güzel oyunlar.

 • Melburg @melburg

  Watch Dogs 2 güzel oyun baya. İlkinin şöhreti yüzünden underrated

 • Equitatus @equitatus

  FarCry her sene aynı oyunu farklı ama yine kötü hikaye ile sunduğu için benim hoşuma gitmiyor. Wildlands ve Watch Dogs oynamadığım için onlar hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. AC serisinde yaptıkları gibi 1-2 sene ara verseler çok güzel olacak aslında. @dogus BF ve Fifa da her sene aynısını çıkartıyor demiş. BF'nin de her sene çıkması bıktırdı bence de. Fifa için de artık düzgün bir oyun yapıp o oyun için abonelik sistemine geçmeliler bence. Her sene aynı zımbırtının laciverti çıkıyor.

 • right behind you @right-behind-you

  Watch Dogs 2 icin konusayim, gayet kotu. Optimizasyonu kotu, karakterleri kotu yazilmis ve bariz Amerikanin casitli politik gorusleri goze sokulmus, hikaye bir haftada liseliler yazmis gibi, mekanikler oturmamis.

  Fakat suan Origins'i oynuyorum ve hikayesi belki Ezio oyunlari kadar ilgi cekici olmasa da eglenceli. Son bir iki ay icerisinde de Black Flag ve Unity'yi bitirdim, gayet de guzel oyunlar. Ubisoft'un tum oyunlari kotu degil belli ki ama cogu yeni oyununu bariz insani sogutan politik seylerle dolduruyorlar. Orasini gecsek, oyunlarda bariz bir erken cikarilmislik hissi var. Bitmemis mekanikler, detaysiz hikaye vb.

 • Six @six

  Evet kötü. Far cry 4 berbattı, 5 ise hayal kırıklığı. 3'ün dlc si gibi hepsi.

 • Taha @ctg10

  Çöp çünkü ve paralarını hak etmiyorlar. Nerede o eski ubisoft.