@nuguryurtsever @harrower Abilerim, şu tarz sohbet içerikli videolar görecekmiyiz ileri de? Sadece gündem mi olacak yoksa?
https://www.youtube.com/watch?v=JhmUExV5i8I

Metro Exodus, E3 Hype'ı, Oyun Bağımlılığı, Activision Mevzusu -...

PintiPanda ve CS ile oyunlar muhabbetler! Metro Exodus geliyor, Activision Blizzard 7.5 milyar dolar gelir açıklıyor, 800 kişiyi işten çıkartıyor, Sony E3'e ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • wormsign @wormsign

  Geniş olarak konuşulsa da konuşulanlar gündemde kalıyor, sonradan bulmak biraz zor. Tek bir konuya odaklanan( mesela RTS geçmişi veya JRPG ve Steam'in Japonya'ya açılmasıyla Steam'de bollaşan büyük JRPG yapımları et cetera.) aylık programlar yapılabilir mi? Böyle bir format da yine podcast olarak sunulabilir. Şahsen Uğur Yurtsever konuda derinlere daldıkça kendimden geçiyorum.

 • Uğur Yurtsever @ugury

  Aslında gündemler biraz benzer ilerliyor bizim. Uzun uzun sohbet ediyoruz. Maddeleri de biraz buna göre seçiyoruz hatta. Ama elbette aklımızda bir sürü dosya konusu da var. Ben aylar önce immersive sim'ler üzerine bir bölüm sözü vermiştim mesela. Vakit yaratabilirsek bu tarz bölümlere öncelik vermek istiyorum ben şahsen. Altı "keşke X olsaydı", "siz de nereden çıktınız" tarzı onlarca yorumla dolan incelemeler hazırlamak yerine, benim için de bu tarz oyun kültürü dolu sohbet içerikleri daha keyifli olur açıkçası. Yapmak istiyoruz kısacası. Bir seri haline getirip devamlılık sağlayabileceğimizi düşündüğümüz anda da başlarız.

  • aMeLeDeRViS @ameledervis

   Oyun ve incelemesi videolarini hic sevmezdim, yazili olarak okudugum tadi alamadigim icin.
   Lakin...
   Siz cok sevimlisiniz yahu 😊

  • protego @protego

   O tür yorumlara neden takılıyorsunuz ki. Zamanında HK gündemlere geldiğinde aynısı olmuştu, yıllar sonra HK gündemden çıkınca bu sefer tam tersi olay çıktı. Alışır insanlar zamanla. Sadece fanboy mantalitesinde birkaç kişi kalır her zaman. Onlar herşeyin fanboyu zaten kaale almaya gerek yok.