Saatlerdir oynuyorum Anthem VIP Demo'yu. Uçmak acayip ama acayip zevkli. Zırhın göğüs kısmını değiştirip renklerini de Iron Man'e benzeyecek şekilde ayarladım. İlk kısımlardan da kısa bir video kaydettim.

Henüz dünya çok kısıtlı halde ama buradan yola çıkarsam görevler bir süre sonra sıkacak gibi görünüyor. Dünyasının aşırı büyük olacağını sanmıyorum. Yer altı mağaraları ile biraz zenginleştirmeye çalışmışlar. Girdiğim bir mağaranın dışında kalan kısımlar aynı temaya sahipti. 10 level olarak başıyorsunuz ve 15'e kadar çıkabiliyorsunuz.

Uçmak çok zevkli ama şu an için kısa süreli. Düşen parçaları takarak yada yükseltmelerle süre uzatılabilecektir muhtemelen. Jet motorları ısındığında şelalenin altından geçer yada süratle aşağı inerseniz soğutabiliyorsunuz yere inmeden. Kaydettiğim videoda da görünüyor. Uçmanın da sınırları var. Belli bir yükseklikten sonra kıvılcımlarla birlikte daha fazla yukarı çıkmanızı engelliyor.

Çoklu oyuncu odaklı olmasına rağmen tek başınıza da oynayabilirsiniz. Ancak bazı kısımlar acayip yorucu ve uzun süreli oluyor tek başınıza olursanız. Ben serbest modda private olarak girmek istedim ancak demoda private açmaya izin vermedi. Yanıma başkalarını da attı ama herkes haritanın bir taraflarında takılıyordu. Ara sıra denk gelip birbirimize yardım ettik. Mağaralardan birisine tek başıma daldım ve gruplar halinde koridora çeke çeke anca bitirdim içerdekileri. Aralarına dalarak tek başınıza orayı temizlemek baya zor. Çünkü 3-4 farklı saldırı tipine sahip düşman üzerinize çullanıyor. Yanınıza yapay zeka verirse biraz olsun hafifleyebilir yükünüz.

Genel olarak ben beğendim ama kesinlikle 300-400 lira etmeyecek bir oyun. İçerik zengin olursa 100 lira çalışır. Daha önce de yazmıştım; bu mekaniklerle kesinlikle hikaye tabanlı bir Iron Man oyunu yapılmalı. Bir sürü zırh, bunları çağırma, içine girme, toparlama, geliştirme gibi şeylerle muazzam bir oyun yapılabilir.

#Anthem #oyun #VipDemo #EA #ElectronicArts #Origin

Anthem 2019 VIP Demo Gameplay - Iron Man Color Palette

MONSTER Notebook i7 7700k GTX 1070 Mobile 16GB DDR4 960 Pro M.2 SSD
BeğenFavori PaylaşYorum yap