DC dizi evreni hakkında ;
Marvel da Jessica Jones , Luke Cage , Daredevil , İron Fist , Punisher ve Defender izlemiş biri olarak birde Dc dizilerine bakayım dedim The flashı 4 sezon izledim ama Arrow ve Super Girl e henüz başlamadım Ne diyorsunuz izlenir mi ,izlenmeli mi ? Bu evrende başka izlenecek , bağlantılı dizi var mı ? Sadece 3 ü mü bağlantılı ?
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Az önce İmdb de gezerken dizide Barry Allen'ın babasını ve diğer dünyadaki Flashı 1990 da yapılmış dizideki Flash ile aynı kişi canlandırdığını (John Wesley Shipp) öğrendim İzlenir mi acaba 🙂
#DC #DCComics #Dizi #TheFlash

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • tolgaaaltas @tolgaaaltas

  Bu saydıkların CW dizileri. DC dizisi olarak şu anda yalnızca Titans var ve evet, Titans izlenir. Bu diğerleri izlemek için hayattan beklentilerinin sona ermiş olması gerekiyor.

  • Mlih @melih-atmaca

   Titans a bakacağım hocam The Flash fena çıkmadı hele Dc filmlerini düşününce Diğerlerini izlemeyi biraz zorla yaptırmaya çalışıyor Karakterler diziden dizi atlıyor , bazı olayları anlayamıyorum

  • tolgaaaltas @tolgaaaltas

   @melih-atmaca Bu dizilerde hep aynı matematik işlenir; bir önceki bölümün sonundan kalma mutluluk veya hüzün ile yeni bölüm başlar o mutluluk bozulur veya sorun daha da büyür, sonra dövüş olur (arada yan karakterler işlenir biraz biraz veya yaparlarsa sezondaki ana hikaye beslenir), ardından herkes birbirine sarılır ya mutluluktan ya da hüzünden ağlar. Arrow'un ilk iki sezonu yine fena değil de The Flash evlerden ırak. Kişisel olarak sizin hoşunuza gidebilir ancak ben tavsiye etmiyorum. Daha güzel şeyler için vakit ayırabilirsiniz bana kalırsa.

 • Orcun @orcun

  Bu flash denilen salağa nasıl katlandın ya 4 sezon ? herif zamanda ileri geri gidebiliyor öyle hızlı ama yumruk yiyor dayak yiyor böyle de salak bir mal karakter. Zaten bunun siyahi aşkı var onla fingirdeşmeler liseli aşk havaları dizi bundan ibaret. Sakın öyle arrow işte şuna buna bakma, ha neye bakarsın ? Gotham fena değil izleniyor, gene de saçmalıklar olsa da bu kadar değil. Sakın öyle legends of tomorrow mudur nedir o salak diziye de başlama, supergirl'de bunların laciverti, bunlar laf ola beri gele şeklinde çekilen dandirik diziler, hepsini izledim harcadığım vakte yanıyorum yani keşke diyorum o vakitlerde yere yatıp tavanı izleseydim milyar kat daha iyi olurdu.