Malum dh falanda ilan vereceğim ancak buradan da sorayım. Bizim arkadaşın pc ölmüş, bana getirdi ama sıkıntı anakartta çipsetlik galiba problem çözemedim. + sistemi 775 pin. Elimde birtane anakart vardı denedik galiba işlemci de gitmiş e7000 serisi bir cpu idi. Ne görüntü var ne ses.

Benim elimde şimdi birtane 350 wattlık psu, micro atx kasa, 160 gb hdd ve de 4 gb ddr3 bellek var. Onlarla diyorum sistem toplayayım. Elemanın maddi durumu iyi değil, bende bu ay çok açıldım pek yardımcı olamıyorum işte daha üst birşey olur öyle bir kasa toplayayım diyorum.

Derdimiz öyle nete girsin, pek kasmasın basit oyunları oynatsın yeter bu sistemde mesela cs:go birde tf2 oynuyordu ama hani öyle 720p'de en düşük ayarlarda falan. Anakartı @hamitozlu Sağolsun yollamış, şimdi sırada 2. veya 3. nesil intel işlemci lazım, elinde olup satan olursa haber ederse sevinirim.

Şöyle de olur hatta, bir kısmını veririz, geri kalanı işte 2-3 ay taksitle alırız falan hani bilmiyorum satan eden olursa yada ihtiyacı yoksa ama satıyorsa da haberim olsun. Maksat yardım etmek öyle donanım olarak çok beklentimiz yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap