Amacım yeni bir tartışma başlatmak değil. Ekşi Sözlük'te aşağıdaki entariyi görüp linke baktım ve böyle bir yorum gördüm. Burada ben de dahil birçok kişi tarafından eleştiri yapıldığını gördüm ama küfür ve hakarete rastlamadım acaba siz herhangi bir küfre ve hakarete rastladınız mı?
https://twitter.com/leventp/status/1084387799808262144?s=21

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • txt @txt

  O gün baya aktiftim. Ben kesinlikle görmedim. #LP ve MG nin dusunce yapisi ile elestirenlerinki baya farkli calisiyor ve elestirileri gozardi edip biz bu sekildeyiz seklinde kendilerini savunuyorlar hep. Artik bu tarz konularda TS'i yillardir takip eden destek veren biri olarak elestiri yapmiyacagim. Anladim ki zaten belli bir kitle var öl de ölelim kafasindalar. Bu kitle sayesinde baya rahat davraniyorlar. Canli yayin vs bin tane konu konusuldu ama hepsi nafile. Iş koltuklarin yerini degistir super oldu seviyesine kadar dusuyor boylelikle... Ve plus bu sayede hicbir zaman 5000 kisiye ulasamiycak. Zaten oyle bir dertleri de yok 1200 bize yeter demisti MG.

  Edit: ekleme

  • Erdem Özkır @erdemozkir

   LP yi bu konuda haklı bulup destekledim , ama öl de ölelim abartı olmuş . Sonuçta , elimizde iyi bir malzeme var , yetişmiş , sektörün geçmişini çok iyi bilen bir adam var , kıymetini bilelim , bize verdiği kadarıyla yetinelim diyorum . İlle de her gittiği yer için vlog yayınlasın diyenlere karşıyım..

  • Orkun @orkkoc

   Ben TS'nin şu anki yapısıyla devam etmesinden mutluyum. Öl de ölelim kafasında da değilim. İnsanların beklentileri ve tatmin noktaları sizin gibi olmak zorunda değil. Dolayısyla sizden farklı düşünen kişileri bir kitleye indirgemeniz hoş olmamış.
   Eleştirmek saygı çerçevesini korumak kaydıyla en doğal hakkınız, ama sizden farklı düşünen kullanıcıları tek tipe bağlamanız ve yönetim değişiklik yapmıyor demeniz pek doğru değil. Sonuçta ücretli ya da ücretsiz hizmet aldığınız bir yapı. Kendi yayın politikaları vizyonları var sizin yaklaşımınızla onların yaklaşımı uymayabilir. Buna da saygı duymak gerektiğini düşünüyorum.

 • Erdem Özkır @erdemozkir

  Bak , küfür , hakaret yok ama , ben bardak alıyorum sizin maaşınızı veriyorum hala niye video çekmiyosun kardeşim dersen Levent Pekcan'a ağzına sıçar bırakır , gene terbiyeli davranmış..

 • Burag Kalaycıyan @winkl3

  Konuyu bilmiyorum,ancak şöyle bir şey var.Murat abi ve Levent abi yıllardır hep bu kafadalar.Bu sektörün en eski olanlarından olmalarına rağmen,çağa ayak uyduramadılar(yayıncılık anlamında konuşuyorum.).Bu yüzden TS belli bir kitle dışında fazla yeni kitle çekemiyor ve yeni kitlelere hitap etmiyor.Ondan sonra da işi zor idare ettiklerini plus aboneliğiyle kendilerine destek olunmasını falan istiyorlar.Yanlış geliyor bu bana.Mesela o az takipçili olan sayfanın kaynak göstermeden direkt LP'den veya başkasından alıp paylaşması çok yanlış bir şey.Ama şu var ki az takipçili olması belki de bu işe hevesli yeni girmiş ve acemi olduğu için öyle bir hata yapabileceğini gösteriyor.LP gibi bir tecrübenin bunları düşünüp hareket etmesi gerekir.Kendini millete sevdirmek zorunda değil.Ama saygı karşılıklı olacak bir şey.Söylenebilecek daha çok şey var da uzatmak istemiyorum.

 • Gökhan @gokhans19

  Ben küfür görmedim ama küfür varsada geri kalan 10000 tane eleştiriye kulak tıkamanın manası yok. Ayrıca Levent abiyi eleştirmek için sanırım üniversitede profesör falan olmak lazım. Daha aşağısının eleştirisini adam yerine koyupta kabul edemiyor.

 • Hado @hado

  "Gezmeye mı gittiniz oraya?" diye hesap soran embesil vardı.

 • Mursili @mursili

  Buradaki konu mesleğini ne kadar kalitesiz icra ettiği değil, kendisine hakaret etmeyenleri de hakaret edenlerle aynı kefeye koyması.

  1. Gerçek hayatta muhatap olunan çeşitli meslekleri icra eden kişileri eleştirebilirsin. Normalce yapılan eleştiriler haktır. Daha iyisini sen biliyorsan sen yap bakışı kolaycılıktır. Zaten insanların çoğu başka yayınlardan olanı biteni takip etti mesele a kişisi video çekmiyor değil ki. A yerine b kişisi gitse ve kendi sitesinde içerik dahi paylaşmasa aynı eleştiri yapılırdı.

  2. Satılan bir metayı alan kişi, bu metayı sadece bize destek olmak isteyenler satın alabilir kalitesini beğenmeyebilirsin amacınız bize maddi destek bu nedenle dikenimize katlanmalısınız minvalinde bir protokol imzalamadığı için beğenmediği yanları eleştirebilir. Bu en doğal hakkıdır.

  3. Kimse ondan ergence video çekmesini beklemiyor tam aksine bir "duayen"cesine video çekmesini bekliyor. Ha video çekenlerin alayına ergen diyorsanız bu pek de hoş olmaz. Çok emek sarf eden ve çok kaliteli içerik üreten insanları aynı kefeye koymaya benzer tıpkı malum kişinin tüm eleştirenleri bir kefeye koyması gibi.

  4. Plus abonelik zaten "TS'nin özgürleşmesi amacıyla hayata geçti." Dolayısıyla kimse özgür TS'den yalakalık beklemiyor. TS eskisinden daha özgür olduğuna göre takipçileri TS'nin hürriyeti kapsamında içerik üretmesini umuyor.

  5. Eleştiri her şeydir. Algıları kapatmak kişiyi geliştirmez. Eski müdürüm birinci derece devlet memuriyetinden emekli olmuş ve çalıştığımız kurumun itici gücü olması için davet üzerine çalışmaya başlayan değerli biriydi. Her toplantısında kendisini eleştirmemizi isterdi, bizlerin görüşlerini tek tek dinler not alırdı, bilmediği şeyleri bizim gibi yolun başındaki kişilere sormaktan imtina etmezdi. Başarılı bir yönetici nasıl oluyor bunu görmüştüm. Saygılar.

 • kolcu @kolcu

  Ne kadar gereksiz konular sürekli dönüp duruyor.. adamların yaptığı iş ve yöntem bu. Beğenmiyorsan girme, bakma, tüketme. Bu kadar basit. Şöyle yapın böyle yapın vb. adama kendi işini öğretmeye gerek yok. Nasıl daha iyi olabiliriz diye soruldu mu? Yok. Mal belli hizmet belli. Al alma ama boş konuşmaya gerek yok.

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  Lp çok büyütüyorsunuz sanki Türkiye de teknolojiyi bu adam yönetiyor tek o biliyor o olmazsa kimse anlatamaz gibi düşünürseniz böyle olur. Çokta önemli bir adam değil diğer teknoloji editörleri içerisinde ,hepsi ayrı ayrı kendine has anlatım ve üslupları var deneyin bence. Zor bir şey değil bu sitede herke teknoloji editörüne yalancı reklamcı denildiği için pek bakmıyorsunuz ama atı alan Üsküdar'ı geçti.

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   @johnsmith değilmi levent pekcan ve trikat üyelerini yalnız bırakın levent haşa allah o olmasa türkiyede teknoloji ne olur değil mi bende onu diyorum anlamıyorlar. Tarikatın ismi ne üye alımları levent pekcenın kutsal kaseden suyunu içincemi olur nasıl üye oluyoruz.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Senib maaşını ben veriyorum ifadesi hakaret bence. Hesap sormaya çalışma da hakarettir bence adamın biri hesap soruyordu.

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  Bu sitenin sorunu o zaten bıraz daha sürdürürsen tarikat üyelerinden linç yersin.