Türksatta 50Mbit 250Gb akn'li + kablo TV ve sinema paketli tarifem var. Aralıkta taahhütüm bitmişti. 79lira ödüyordum. Yeni yılda ne olacak diye beklemede kalıp tarife değiştirmedim taahhüt vermedim. Yeni fatura geldi 110lira. İlerde ne olur bilemem ama taahhütsüz şu an için iyi fiyat gibi. Sizin fikriniz nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mamba @blackmamba

  Akıllı sınırsızlara bakın bence. 80 liraya 100 mbit var, taahhütlü tabii ki.

 • Mkyb @mkyb

  100 megabite geçebilirsiniz 80 liraya.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Aynı paketi, iki tane üst paket tv ve 100dk ses ile kullanıyordum. Mayıs - Aralık arası 160tl fatura geldi. Aralık sonu müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişilerin kimisi, internet için sınırsız paket üzerinde fatura çıkacağını - tahmini 450TL - , kimisi ise sadece zamlardan etkileneceğini söyledi - tahmini 200TL - .

  Aralık ayında 100mbps, 100gb akn, iki tv üst paket, altın sinema ve 100dk ses paketine 160TL'den iki yıllık sözleşme yaptım. Sözleşme yapmamdaki esas nedeni, bulunduğum yerde 35mbps veya üstü hız stabil veren alternatif hizmet sağlayıcı yok. Ayrıca bu sistemi bırakacağım zaman xDSL ve tv için yapacağım alt yapı masrafı fazla olacaktı.

  Kablonet'teki akıllı sınırsız paketleri haricinde sabit ücret ve internet sunan alternatif yok. Günün en çok kullanılan diliminde hız düşümü çok fazla. Bir diğer sorunda aylık indirim miktarı ve bu nedenle aylık zorunda kalındığında oluşabilecek tazminat yükü. Yine de alternatif yoksa ve hizmetten memnunsanız, geçilebilir.

  Faturadaki, "Fatura ayrıntıları" ve "Tarife bilgileri" bölümlerini paylaşmanız mümkün mü?