Samsung geçen yılın aynı dönemine göre %28,71'lik bir gelir kaybı olduğunu açıklamış. Tanıdığım çoğu insanın artık elinde huawei görüyorum. Sende apple gibi fiyat yükseltirsen olacağı bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Serkan Özer @serkanozer

    Herkesin elinde huawei var ama kimsede mate 20 pro da yok herkes lite denilen ezik versiyonunu kullanıyor. Bana göre isminde lite olan birşey eziktir kimse kalkıp ne diyon sen ya demesin.

  • Atilla @atilla

    @johnsmith @serkanozer Haklılığınız var. Ama şöyle de bir şey var ki fiyat performans açısından samsung'a göre daha iyi gibi geliyor çoğu insana. Mate 20 pro da dahil buna. Ben hâlâ sony'de kaldım zaten bana bakmayın 🙂

  • Orcun @orcun

    Samsung geçen senelerde gene a serisi j serisi güzel satıyordu ama artık o kısmı çinliler doldurdu ve daha iyi cihaz veriyolar. Hal böyle olunca S serisi veya Note serisi hariç satacak güzel para kazanacağı cihazları da artık satamıyor, çünkü note 8 ile yan yana koy aynı cihaz, s8 ile yan yana koy aynı cihaz, e neye para vereceğiz ? donanım bile en iyisi değil, kamera bile en iyisi değil, pil ömrü bile en iyisi değil e neden ben s9 veya note 9 alayım ki ? eskiden bir çıkıyordu bunlar kamerada en az 1 sene en iyisiydi, performansta en az 1 sene geçebilen yaklaşan bile pek yoktu. E bunların hepsi bitti samsung'da birde salak gibi 2 yıldır ekrandan parmak izini koymak yerine gidip kocaman telefona en üste koyuyor, kamera desen adam 3 tane koyuyor hemde senden daha iyi çekiyor, parmak izini gidiyor ekrana koyuyor sen hala bug dolu yüz tanımlamanı veya iris tanımlama diye gereksiz şeylere uğraşıyorsun. Samsung'un şu 2 yıldır yaptığı şeyler hani kendi etti kendi buldu gül gibi sararıp soldular.