#TeknoYardım Elimde ekranı ön taraftan hafifçe sallanan Xperia Z3 Compact var. Ekran ve dokunmatik çalışıyor, sorun yok ama arama esnasında ekran çalışmıyor ve ahizeden ses gelmiyor ta ki ekranın dışarı çıkmış kısmını içeri doğru bastırana kadar. Sonra ekran da çalışıyor ahize de.

Elimde fazla alet edevat olmadığı için telefonu arkadan söküp ekranı temiz bir şekilde takamayabilirim. Önden söküp ekranı yapıştırma olanağım var mıdır acaba?

Bir de kameralar çok kötü çekiyor. Telefonun kasası açık olduğu için içine toz kaçmış herhalde. Arka taraftan açarsam onları da hallederim sanırım.

@orcun Telefon sökme takma işlemleri için internetten alabileceğim bir set var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Namarie @namarie

    Bende de bir Z3 Compact var, çalışıyordu fakat ekranın sağ üst taraftan kalkmasını ciddiye almadım ve bir süre sonra üst bölge sonrasında da dokunmatik ekranın tamamında kayıp yaşadım. En sonunda kullanılamaz hale geldi. Belki sorunları küçüktür ama duruyor öyle, çok da severdim kendisini.

  • Batuhan @achfighter

    Bugün malzemeler geldi. Ekranı yapıştırdım. Çamaşır mandalı ile tutturdum bakalım. Sabaha kadar mandalda kalsa olur değil mi? Daha fazla durmasına gerek yok sanırım.