Daha önce de yazılmış SOMA, GOG'da ücretsiz şu an. Ayrıca Epic Games üzerinden de Super Meat Boy'u ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Bu kadar çok platform olması kullanıcı açısından kötü ama bu tip hediyeler cazip oluyor yine de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • JohnSmith @johnsmith

  Çok platform kötü değil, tam tersi rekabet kullanıcı yararına 🙂

  • anıl @anil_

   Bethesda Launcher, Uplay, Epic Games, GOG, Steam, Origin. Saydığım bu platformların istemcilerinin indirilmesi, kullanıcı adı ve şifresini girilmesi vs. bunlar angarya geliyor bana açıkçası. Bu kadar ayrılmaları bir açıdan yararlı, evet ama kullanışsız, pratik değil. Daha da artacaklar gibi duruyor bu gidişle bir de.

  • JohnSmith @johnsmith

   @anil_ Sadece GOG kullanıyorum, platformunu kullanmıyorum, gereken oyunu indirip arşivimde saklıyorum, LPnin bu gündemde bahsettiği gibi Steam oyunu hesaptan silebilir ama GOG 'da öyle değil. Sadece Steam ya da Epic falan olsaydı çok kötü olurdu. Ama malesef sonunda 2 en fazla 3 'platform'a düşecektir. İyi olan kazansın.

  • anıl @anil_

   @johnsmith Rekabetin olması taraftarıyım ben de ama bu kadar çok platform olması anlattığım nedenlerden dolayı sıkıntı çıkartıyor. Geçen Sniper Elite 3, GameSessions diye bir platformda ücretsiz olarak verildi mesela ama oyun tam olarak inmiyor, sürekli hata veriyor istemcisi. Ve oyunun indirilmesi gerekiyor hesapta kalması için. Şirketler bu tip platformları ayırırken altyapıyı tam ayarlamadan çıkartalım da sonra düzeltiriz diye düşünüyor sanırım, e zarar gören de bizler oluyoruz o zaman da.