#Xiaomi #Mi6 telefonumu yedeklemek için #MiPCSuite indirmek istedim. Son sürümü 03.07.2015 olarak görünüyor. Bunu indirip kurduğumda telefonumu tanımıyor ve yazılımının güncellenmesi gerektiğini söylüyor. Araştırdığımda birçok kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm. Anlaşılan Mi Suite epeydir güncellenmemiş ve artık kullanılmaz hale gelmiş.

Sorum Xiaomi kullanıcılarına şu, siz telefonunuzu nasıl yedekliyorsunuz? Ben Google yedeklemeye güvendim bir keresinde ve çoğu uygulamamın verilerinin yedeklenmediğini gördüm ve çok veri kaybettim ve üzüldüm. Yani bu çözüm olmuyor. Mi Cloud'a da hiç girmek istemiyorum, bütün verileri Google'a verdik bir de Çinlilere vermeye gerek yok. Telefonda bir de local backup var ama bu da adı üzerinde local, bilgisayara aktarma seçeneği yok. Sonuç olarak siz yedekleme sorununu nasıl çözüyorsunuz? Bütün sistem, uygulamalar, veriler her şeyi yedekleyip tümünü geri yükleme gibi bir çözüm lazım.

Yarın tamire vermeden önce telefonu yedekleyip sıfırlamak istiyorum, tamir sonrası da geri yüklemek istiyorum. Amacım budur. Teşekkürler. #TeknoYardım #android

BeğenFavori PaylaşYorum yap