Metal Gear Solid V Definitive Experience adı altında çıkan pakedi PS Store'da 36 liraya düşmüş. Önceki hiçbir oyununu oynamadan bunları oynamak keyif verir mi? Yoksa hiç bulaşmamak mı gerek 🙂 Eski oyunlar PS4'te olmadığından PS3 edinmek veya emülatör ile uğraşmak gerekiyor.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0101-CUSA05597_00-MAINGAME00000000

@nuguryurtsever @harrower

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE MGSV hikayesinin, çok büyük övgüler alan MGSV: THE PHANTOM PAIN, onun başlangıcı olan MGSV: GROUND ZEROES, çok oyunculu METAL GEAR ONLINE ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Melburg @melburg

  Benimde önceki oyunları deneyimle şansım pek olmamıştı ama beğenmiştim Mgs V'yi

 • sawgent @sawgent

  Eski oyunları da oynayayım dersen zararlı çıkarsın. Birkaç farklı konsol, yazılımlar, sorunlar, en önemlisi de vakit lazım. Değer mi dersen bence değmez. Onun yerine hikayeyi anlatan videolardan izleyebilirsin. En sonuncuyu al geç. Fiyat da güzel.

  Ground Zeroes zaten full oyun değil gibi. Asıl oyun çıkana kadar oyalanmak için yayınlamışlardı. Teknoloji demosu bir nevi.

 • Uğur Yurtsever @ugury

  Hikaye akışını ezbere bilmeye gerek olmasa da karakterler ve önceki oyunlardaki olay örgüsünü biraz olsun bilmek lazım. Bütün seriyi baştan sona oynamaya vakit bulmak zor gelebilir artık, o yüzden @sawgent 'in de dediğin gibi hikaye akışını anlatan videolar ve makaleler iş görür.

  Hiç bilmeden de oynanabilir elbette, ama yine de seriyle alakalı ne kadar çok şey bilirseniz alacağınız keyif o kadar artar diye düşünüyorum.