Xiaomi ve Meitu Evliliğinin Meyvesi Xiaomi CC Ürün Ailesi Duyuruldu

Xiaomi, CC ‘Chic & Cool’ adını verdiği yeni akıllı telefon ailesini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Meitu adlı garip telefonları ilen bilinen firma ile yakınlaşan Xiaomi, Meitu ile ortaklaşa bu ürün grubunu geliştirecek. Xİaomi'nin CC ailesi altında çıkaracağı telefonların kamera tarafını büyük oranda Meitu sırtlanacak. CC ürünleri, Xiaomi ve Meitu firmalarının 90'lı yıllarda doğmuş genç dimağları tarafından tasarlanacak ve geliştirilecek.

Xiaomi, CC ürün ailesinde gençlere yönelik günümüz akıllı telefon trendlerini takip eden tasarımlara yer verilecek. Ürünler gençlerin ilgisini çekebilecek özel renk çeşitlerine ve havalı özelliklere sahip olacak. Xiaomi CC ürünleri gençlerin kusursuz güzelliğini benzersiz bir şekilde ortaya çıkarmak için Meitu'nun patentli yüz güzelleştirme teknolojilerini kullanacak.

Xiaomi CC ürünleri gençleri uygun fiyat, ilgi çekici tasarım, üstün kamera yetenekleri ile ağına düşürmeye çalışacak. Meitu ise bu süreçten başarı ile çıkarsa geri kalan hayatına bir Xiaomi şirketi olarak sürdürmeye ve ticari hayatlarını risksiz bir şekilde güvenceye almaya hak kazanacak.

 

Meitu'nun üzerinde çalıştığı söylenen yeni amiral gemisi

 

İlk Xiaomi CC, Mi CC9e Adlı Ürünün İzleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Çin'in sertifikasyon kuruluşlarından TENAA raporlarında yer alan bir Xiaomi telefonun Mi CC9e adını taşıyan telefon olacağı ve Xiaomi CC ailesinin ilk ürünü olacağı düşünülüyor.

Mi CC9e, üçlü arka kamera kurulumlu 48MP ana ve 32MP ön kamera donanımı ile gelecek. 6.39inç AMOLED FHD+ damla çentikli ekran gibi unsurlarla gelecek. İlgili telefona hızlı şarj destekli 4000mAh pil eşlik edecek. Ayrıca telefonda ekran içi parmak izi okuyucu çözümünün de yer alacağı düşünülüyor.

 

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör