Xiaomi Türkiye Lansmanı 28 Mart'ta | Kim Katılmak İster?

Xiaomi, Türkiye ofisini yakın zaman içinde kurdu ve ülkemiz pazarında faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda ilk işlerinden biri ise resmi sitelerini aktif etmek oldu. Firma yakında Hindistan'a uyguladıkları satış stratejisinin benzerini ise ülkemizde hayata geçirmeye hazırlanıyor. Ülkemiz pazarında ki resmi varlığını dile getirmeye hazırlanan şirket bizzat kendilerinin düzenlediği ilk ürün lansmanını düzenleyecek.

 

28 Mart 2019 saat 14.00'te gerçekleştirilecek bu ürün tanıtım etkinliğine üst düzey Xiaomi yöneticileri de katılacaklar ve etkinlik İstanbul'da gerçekleştirilecek. İlgili ürün lansmanında bir modelin global lansmanın ise ülkemizde yapılması bekleniyor.

 

Mi Fanları için ise şirket etkinlikte 50 adet koltuk ayırdı. Etkinlikte hayranlarını da görmek isteyen Xiaomi, katılımcılara ise ufak sürprizler hazırladı. İlgili etkinliğe katılmak isteyenler aşağıdaki linki ziyaret edebilir.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaominin-turkiyedeki-ilk-urun-tanitimi-28-martta-gerceklestirilecek.42743/post-492219

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör