Waifu2x Extension GUI free SD to 4K Upscale (Çözünürlük Yükseltme)

Waifu2x Extension GUI Video Çözünürlük Yükseltme

Sitesine git. Ve indir.

Örnek Video Youtube

11-11-2022

 

Porgramı indirdiniz. Tıkladınız. Küçük pencereden Engilisg e basıp açtınız. İlk açılışta sisteminizi sınıyor test ediyor ve özelliğini ayarlıyor. Eğer size pencerede uyarı çıkarıyorsa telefonunuzdan ingilizce yazıyı google çeviriden fotoğraf çekerek ne yazdığını Türkçe olarak öğrenin bu önemli.

Settingste 2 GB video belleği varsa bunu 1250 MB olarak belirleyin. Ve Yukarıda ki screen shota bakın.

Solda yer alan Çözünürlük kutularına istediğinizi yazın. Ve Apple diyin. Tabi ilk önce videoyu ekleyin. 15 saniyelik video seçin ve denemeler yapın. VIDEO render için güçlü bir ekran kartınız varsa kopuk uçurtma çok güzel iş yapıyor. Fakat GPU kartınız benim gibi RX 550 2GB remli bir kart ise 15 saniyelik 240p videoyu 1080p ye 1.5 saatte yükseltiyor. Ona göre planlamanızı yapın.

İşiniz çıktı. Hemen direkt uyku moduna alın. Sonra açın bilgisayarı işleme devam etsin program.

Sık güncelleniyor. Bazı ayarlara ve özelliğe hatırladığım kadarı ile 5$ istiyordu. Ama bu işlem yapmaya engel değil. Çok kullandım. Bir kahve parası vereyim demek isteyenlere hitap ediyor.

 

Bu program diğer önerdiğim programdan daha başarılı iş çıkartıyor. Ve modülleri, kütüphaneleri sürekli güncelleniyor.

 

twitter user @turhill

 

Haberiniz Olsun: @leventp @gamsizm @hkellecioglu @umtk @metchak @antinatalist-nasreddin-hoca @oldboy @tonga @metchak @ykenan @oldboy

 

#videoyükseltmebedava #videoyükseltmefree #videoupscale #videoupscalefree #sdupscalehd #sdupscale4k ##sdupscale4kfree #sdyükselt4k #sdyükselt4kbedava #sdconvert4k #sdconverthdfree #Video2xFreeSDto4KUpscale #Waifu2x #Waifu2xfree #turhill #videoconvert #videoconvertfree #videoconverthd #videoconvert4K ##videoconvert8K

--------

Makale Güncellendi. 12-09-2022 02:01

 

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör