Ücretsiz Cloudflare WARP+ VPN Kotası

Çoğunuzun bildiği gibi Cloudflare https://1.1.1.1 adresinde bir DNS hizmeti başlatmıştı. Daha sonra Wireguard protokolü üzerine geliştirdikleri WARP adında ücretsiz bir VPN hizmeti yayınladılar.

Bu hizmet ilk duyurulduğunda Android ve iOS için yayınlanmıştı masaüstü sürümlerinin daha sonra yayınlanacağı duyurulmuştu. Geçtiğimiz aylarda Windows ve MacOS için de yayınlandı.

Bu hizmetin yanında ayrıca WARP+ adıyla ücretli bir versiyonu da var. Daha hızlı bir bağlantı vaad ediyor. Bu yazıda bedavaya WARP+ kotası edinmeyi gösteriyorum.

Olması Gerekenler:

1 adet Python yüklü Windowslu veya macOS bilgisayar. (Linux'ta da kota yükleyebilirsiniz ama linux'ta warp vpn kullanmak için client yok şimdilik, yükleyeceğiniz kotayı mobilden kullanabilirsiniz)

Python yüklemek için https://www.python.org/downloads/ next next diyerek yükleyebilirsiniz. yüklerken en başta Create Path tarzı bir seçenek çıkacak o tikin işaretli olduğuna emin olun.

Şimdi adımlara geçelim:

1 - https://1.1.1.1 adresi üzerinden install dosyasını indirip next next diyerek kuruyoruz. Eğer kurulumda sorun yaşarsanız kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırın.

2 - Kurulum tamamlandıktan sonra programı masaüstünüzden veya başlat menünüzden tıklayıp çalıştırın. Daha sonra sağ alt kısımdaki yukarı ok simgesine basın ve turuncu bulut simgesini bulup sağ tıklayın.

3 - Aşağıdaki görüntüyü elde edeceksiniz. Sağ alttaki dişli simgesine tıklıyoruz.

4 - Aşağıda gördüğünüz gibi preferences kısmına tıklıyoruz bu yeni bir pencere açacak.

 

5 - Yeni açılan pencerede mavi okla gösterdiğim "Device ID" kısmındaki kodu kopyalayın.

 

6 - Şuraya https://github.com/ALIILAPRO/warp-plus-cloudflare gidip sağ üstteki code kısmına tıklıyoruz ve "download as zip" diyoruz. Bir zip dosyası indirecek ama korkmayın kodlar açık, ortada. ne çalıştıracağımızı bakıp okuyabilir ve görebiliyoruz. Eğer güvenmiyorsanız çalıştırmayın tüm sorumluluk sizde, kimse sizi zorlamıyor.

7 - Zip dosyasını çıkartın. wp-plus adındaki python dosyasını çalıştırın. Sizden daha önce kopyaladığınız "ID" numarasını soracak. Onu girin ve enter'a basın.

 

8 - Artık her 18 saniyede bir 1gb atacak WARP+ kotanıza. Programı arkaplanda çalıştırabilirsiniz. Kaç denemenin başarılı olup kaç denemenin başarısız olduğunu da gösteriyor.

Warp+ kotası ilk atmaya başladığında bilgisayarınızda açık olan warp programında gözükmeyebiliyor. Bunun için ilk başta yaptığımız gibi sağ alttaki yukarı ok menüsünden sağ tıklayıp dişli sekmesine tıklıyoruz ve exit diyoruz. Sonra programı yeniden başlatıyoruz artık ne kadar kotamız var gözüküyor.

Bu yöntemin daha ne kadar süre işe yarayacağını bilmiyoruz ama şimdilik işe yarıyor. Başınıza gelebilecek hiçbir şeyden ben sorumlu değilim bunları denemek tamamen sizin takdirinize kalmış.

Yine hatırlatmak isterim ki her ne kadar VPN olsa da WARP, Cloudflare kullanan sitelerde ve servislerde sizin ip adresinizi saklamıyor. Sadece bağlantıyı şifreliyor ip adresiniz yine her zamanki ip adresiniz olarak gözüküyor. Yani bu sadece engel aşmaya yarayan bir araçtır. Size anonimlik vaadinde bulunmuyor.

Başka sitelerde bu yazımın kopyalanarak paylaşılmasına asla izin vermiyorum. Özellikle dirsekçilerin sitesi ve turuncu sitede paylaşmayınız.

 

Bu nasıl çalışıyor derseniz her üye yaptığınız kişi başına (referans) 1gb veriyor sistem. Python kullanarak sanki birilerini kendi refaransımızla üye yapmışız gibi gösteriyoruz, bu sistemde bulunan bir açık. Bir gün kapatılabilir şimdilik işe yarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör