Hosting.com.tr: Tüm Barındırma, Domain, E-posta ve Sunucu İhtiyaçlarınız İçin

Tanıcıtı Reklam

Sektörde 17. yılını dolduran “Türkiye’nin Hosting ve Domain Sağlayıcısı” Hosting.com.tr, sürekli genişleyen ürün ve hizmet portföyünü yeni nesil sunucular ile güçlendirmeye devam ediyor. 

Kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, en uygun fiyatlar ile sunmaya gayret gösteren firma, 365 gün boyunca yaptığı fiyat indirimleriyle birlikte kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle bu zamana kadar yaptığı domain indirimleriyle sektörde yeni bir trend oluşturmuş durumda. Şu günlerde devam eden “.com.tr “ uzantılı alan adlarının yeni kayıt ve transfer ücretlerinde dünyanın en uygun fiyatını üyelerine sunuyor. 

Teknik destek hizmetinde de kullanıcılarından tam not alan Hosting.com.tr, 7/24 sağladığı çözüm odaklı teknik destek hizmetiyle kullanıcıların problemlerini en kısa zamanda kesin çözüme kavuşturmakta. Kullanıcılar ister telefon, ister destek talebi isterse de canlı sohbet kanalından sorularını ileterek tüm soru işaretlerine çözüm bulabiliyorlar. 

Hosting.com.tr’nin sunmuş olduğu ürün ve servisleri yakından inceleyelim.

Hazır Site

Hosting.com.tr’nin sunduğu “Hazır Site” paketleriyle 7’den 70’e herkes yazılım ve teknik bilgiye sahip olmadan internet sitesini kolayca tasarlayabilir ve yayınlayabilir. +200 farklı şablon içerisinden dilediğinizi ücretsiz olarak kullanabildiğiniz bu paketlerde ister firmanızın tanıtım sitesini oluşturun, isterseniz de internet mağazanızı oluşturun. Ücretsiz domain hediyeli paketlere site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web Hosting

Limitsiz hosting terimini sektör literatürüne tanıtan hosting.com.tr firması, Linux ve Windows web hosting altyapılarıyla kullanıcılarına sınırsız web hosting hizmet veriyor. Bünyesinde bulundurduğu en güncel yazılım ve donanımları SSD diskler güçlendiren firma tüm Linux Hosting paketleri için Litespeed Web Sunucusu’nu kullanıyor. Ayrıca tüm Windows Hosting paketlerinde ise .net core 3.1 ve .net framework 4.7’yi desteklemektedir.

WordPress Hosting

WordPress, bilindiği üzere dünya üzerinde oldukça popüler ve etkili bir içerik yönetim sistemidir. Kullanıcılar kişisel internet sitelerini, blog sayfalarını, e-ticaret sitelerini kolayca ve minimum yazılım bilgisiyle kendileri oluşturabilir. WordPress’i bu kadar popüler ve yaygın kullanılan bir sistem yapan da kullanıcıların bu ilgisi ve kolaylığıdır. Ancak WordPress’in bu avantajlarının yanında yüksek sistem kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Eğer hosting paketleriniz yeterince yüksek kaynaklara sahip değil ve WordPress siteler için optimize değilse internet siteniz yavaş çalışabilir veya hiç açılmayabilir. 

Hosting.com.tr’nin sunmuş olduğu WordPress Hosting paketleri yüksek kaynaklara, SSD disklere, ücretsiz SSL sertifikasına ve en önemlisi sadece WordPress siteler için konfigüre edilmiş sunucu yapısına sahiptir. Böylece tüm WordPress siteler çok hızlı çalışmaktadır.

Kurumsal E-posta

Kişi ve şirketler için e-posta kullanımı hayati önem taşımaktadır. Bu önemin farkında olan hosting.com.tr; yüksek kotalı, gelişmiş antispam ve antivirüs özelliklerine sahip kurumsal e-posta paketleri üyelerin kullanımına sunuyor. Ayrıca kurumsal e-posta paketlerinde e-posta hesabı başına ücretlendirme ile de kullandığınız kadar ödeme yapabiliyorsunuz. Üstün antispam özelliği yapay zeka destekli, öğretilebilir yapısı ve kişiye özel kontrol mekanizmasına sahiptir. Böylelikle hiçbir zararlı ve spam e-posta tarafınıza iletilmeden engellenir. Hosting.com.tr’nin ürün ve hizmetlerini incelemek için aşağıdaki linkten siteye ulaşabilirsiniz.

https://www.hosting.com.tr

Ayrıca Hosting.com.tr bilgi bankası ile teknik konularda kullanıcılara bilgiler aktaran firma, birçok kullanıcının e-posta kurulumu, DNS yönetimi, kontrol panel kullanımı gibi bilgi sahibi olmadığı konularda bilgiler paylaşarak kullanıcılarla buluşturuyor.

Hosting.com.tr Blog ile de güncel konulara, internet kullanıcıları ve kobiler için tavsiyelere, WordPress hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori Paylaş
Tüm blog yazılarını gör