Hibelik Verilecek Ekipmanlar Vol. 2.0

Selamlar herkese,

Yeni bir Hibelik Verilecek Ekipmanlar serisi ile karşınızdayım 🙂

Şubat’ın 2. haftası gibi kısmet olursa ve sınırlar da kapanmazsa 1,5 haftalığına Türkiye’de olacağım. Hazır gelmişken de artık ihtiyacım olmayan, ancak birilerinin de ihtiyacını karşılayacağını düşündüğüm bazı teknolojik ekipmanları yanımda getirip ihtiyacı olabilecek genç arkadaşlara ufak birer hibe/hediye olarak vermeyi düşünüyorum.

Yalnız vereceğim ekipmanlar görece değerli ürünler olabileceklerinden, gerçekten ihtiyacı olan ve de bu aletleri kullanabilecek arkadaşlara vermeyi isterim. O yüzden birazdan belirteceğim ön şartları sağlayabildiğini gösterebilen ilk arkadaşa bu cihazları kargosu da benden olacak şekilde hediye edeceğim. Şayet 3 haftanın sonunda hala bu şartları sağlayabilen arkadaşlara verememiş olursam, donanımhaber forumunda bir başlık açarım, orada kesin gider artık. Ama önceliğim tabiiki bu platform.

Alacak arkadaşların bu ürünleri kullanmalarını tercih etsem de maddi gereksinimleri doğrultusunda satmalarına da karşı çıkmayacağım.

Ön Şartlar:

* En az 2 senedir Teknoseyir üyesi olmak

* Bir önceki Hibe/Hediye Vol. 1.0’dan herhangi birşey almamış olmak

* Lise yada Üniversite (açık öğretim hariç) öğrencisi olmak (vereceklerim görece gençlerin ilgi alanına girebilecek ürünler)

* Başarı mutlaka ödüllendirilmelidir, o sebeple de başarılı olmak (Lise için en son dönem aldığı takdir yada teşekkür belgesi, üniversite için de transkriptindeki not ortalaması 2.50 (4 üzerinden) üzerinde olması ve bunu email üzerinden belgelemesi.)

 

iletişim kurmak ve ön şartları sağladığınızı göstermek için:

 

[email protected]

 

adresine mail atabilirsiniz. Sadece emaile gelen talep ve sıralamaya bakacağım, karışıklık olmaması için buraya yazılacak mesajları değerlendirmeye alınmayacağım. Mailinde ön şartların tamamını düzgünce gösterebilen ilk arkadaş seçtiği ürünü alabilecektir. Her kullanıcı sadece 1 ürün seçebilir/alabilir.

 

1- HEDİYE EDİLDİ

 

2- HEDİYE EDİLDİ

 

3- HEDİYE EDİLDİ

 

4- HEDİYE EDİLDİ

 

5- HEDİYE EDİLDİ

 

Başka birşeyler de bulursam ilana eklerim. ☺️

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör