EaseUS Todo Backup Home

EaseUS Todo Backup Home 2022 (Ömür Boyu Lisans) 

Steam de 50 TL. (Steam Linki)

Steam fiyatları yükseltecek. Uyarmadı demeyin.

Ürünü dün satın aldım ve denemeler yaptım. Çok başarılı. 50 TL fiyata böyle güzel bir program görmedim. Acronis 2022 sürümü 1 senelik 950 TL. Planlı ve zamanı iyi kullanmak isteyenler yedekli çalışır. Ve Windows kendi yedeklemesi hantal kalır. Fakat 3. parti yazılımlar daha performanslı ve işlevseldir.

Todo Backup steam üzerinden kuruluyor ve açılışta 1 sn Steam bildirimi gösteriyor. O kadar.

Şimdi yeteneklerini bir resimle ifade edeyim.

Yedeklemeyi seçtiniz. Neresi, Nereye olarak. Sol altta ki Options butonuna bastığınızda asıl kullanılış ortaya çıkıyor. Neler yapılabiliyor.

-Oluşturulan yedeğe şifre koyma.

-Oluşturulan yedeğin dosyasını bölme ve sıkıştırma derecesini ayarlama.

-Yedenlemede özel kod ekleme.

-Dosya ve Klasör Filitrelemesi (İstemediğiniz dosya ve klasörleri yedekten hariç tutma.)

-WinPE yani USB den çalışan Todo Backup yazılımın da mevcut. Oluşturduğunuz wim dosyasını benim TurHiLL Live CD 2022 belleğe atıpda kullanabilirsiniz. Ayrı bir USB ye gerek kalmaz.

Programı lisanssız kurduğunuzda ücretsiz disk değiştirme imkanı veriyor.

Üründe Ev ve Küçük işletmeler için Nasa ve FTP ye yedeklemede mevcut. Ayrıca kasa diski de oluşturabiliyorsunuz. Tek eksikliği Türkçe dil desteği olmaması. Sitesinde 29 dolar.

Planlı ve zamanı iyi değerlendirmek adına çok güzel fırsat olmuş açıkçası. Acronis de 2021 sürümünü kullanıyordum. Ama Windows 11 desteği yok. Yedekleme yazılımına güvenlik yazılımıda eklemişler. Bu da Todo Backup a geçmem gerektiğini gösterdi. Aga 1 senelik üyelik nedir. 950 TL. Acronis muazzam iş yapar ama hantal çalışıyordu.

----

110 GB veriyi 10 dakikada (video dosyası yok) yedek aldı. Ful sıkıştırma ile alınan yedek.

Benim için çok güzel bir durum oluştu. Orjinal program kullanmakta ayrı keyif.

Program ile ilgili soru sorabilirsiniz.

 

#ProgramÖnerisi

#turhill #turhillvideo #EaseUS #EaseUSTodoBackupHome #EaseUSTodoBackupHome2022steam #PCYedekleme #PCyedekleme2022 #BilgisayarYedekleme #BilgisayarKlonlama #Bilgisayarclone #SystemClone #2022 #WindowsSistemiYedekleme #WindowsYedekleme #WindowsYedek #SteamFırsat #SteamProgram #Program #YedeklemeProgramı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör