İnceleme

Ekonomik Asus Zenfone 5 incelemesi

Asus’un BİM’de satışa sunduğu Zenfone 5’i, piyasada olan kardeşi ile karşılaştırıyoruz. 100 lira daha ucuz olan bu modelin ismi aynı kaldığı için kafa karışıklığı yaratmaya müsait. Biz de aradaki farklılıklar üzerinde duruyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WD My Passport Wireless incelemesi

WD’nin verilerinizi kablosuz olarak aktarmaya yarayan My Passport diskini inceliyoruz. Diskin dahili bataryası bulunduğundan, tamamen kablosuz bir şekilde çalışabiliyor ve hem içine veri aktarabiliyor hem de diskten veri okuyabiliyorsunuz. Birden fazla cihaza HD yayın da yapabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 69

TP-LINK RE200 AC750 WiFi Menzil genişletici incelemesi

TP-LINK’in ,internet bağlantınızın menzilini genişletmeye yarayan menzil genişleticisi RE 200’ü inceliyoruz. Bu ürünün özelliği AC standartını da desteklemesi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 58

Havacılığın teknolojik gelişimi ve tarihine dalıyoruz

Konuğumuz Cevdet Acarsoy ile bu defa havacılığın tarihine dalıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 149

Viewsonic VG2433smh monitör incelemesi

Özellikle oyuncular için tasarlanmış Viewsonic VG2433 smh monitörünü inceliyoruz. Monitörün ADS paneli hem geniş görüş açısı sağlıyor hem de oyuncular için gerekli düşük tepki süresini sağlıyor. Gördüğümüz en ergonomik monitörlerden aynı zamanda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 29

Samsung Galaxy Tab S 10.5 ve 8.4 inç incelemesi

Samsung’un Galaxy Tab S tabletlerini inceliyoruz. T800 ve T 700 yani 10.5 ve 8.4 inç boyutlarındaki iki tablet de boyut haricinde aynı özellikleri taşıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 106

Samsung 850 Pro SSD incelemesi

Samsung’un en yeni teknolojileri ile donatılmış performans odaklı SSD’si 850 Pro’yu inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 131

Linux Mint incelemesi

Ubuntu’dan sonra oldukça istek alan Linux Mint’i inceliyoruz. Kurulumdan özelliklerine Hamdi bize Linux Mint’i anlatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 164
 • tezkireli @tezkireli

  Kisisellestirmede openboxtan baskasi yalan. Deviantartta muazzam orneklerini bulabilirsiniz. Bi ara crunchbang i de inceleyin lutfen. Yasasin kralice!

  Bizim de pardusumuz vardi :( -zannederim- cemaatciler mahvetti :(

 • DalgaMotor @dalgamotor

  TeknoSeyir resmi TÜBİTAK 2014 Pardus Çalıştayı’ndaki Topluluk Temsilcisi’nin sunumunu neden sansürlüyor?
  http://imgur.com/zCN71FY

 • Beratcan Taştepe @strake

  Linux ile ilgili videoların gelmesi güzel oluyor. :) :)

 • deniz mahir @vehbi-yesill
  allah rizasi icin yapmalari pek ise yaramiyor demek ki. cunku dagitimi getirdikleri nokta ortada. ben bu video’yu henuz izlemedim, ancak ubuntu videosunu incelemistim. orada performans konusunda arkadaslar, pek bir farkini göremedik filan demislerdi. oldukca yüzeysel ve basit gelmisti bana. performans yalnizca görülebilir, hissedilebilir hizdan ibaret degil. en basitinden ram kullanimi.... Devamını gör
  allah rizasi icin yapmalari pek ise yaramiyor demek ki. cunku dagitimi getirdikleri nokta ortada. ben bu video’yu henuz izlemedim, ancak ubuntu videosunu incelemistim. orada performans konusunda arkadaslar, pek bir farkini göremedik filan demislerdi. oldukca yüzeysel ve basit gelmisti bana. performans yalnizca görülebilir, hissedilebilir hizdan ibaret degil. en basitinden ram kullanimi. ben su anda ubuntu’nun biraz eski bir versiyonunu kullaniyorum (11) . ram kullanimi apache, mysql, chrome’da 5-6 tab acik oldugu halde 1gb yi gecmiyor. windows’da bu en az 2 gb. performansa birazda boyle bakmak lazim. selamlar.

Corsair Carbide Air 540 incelemesi

Can’ın sistemi için kullandığımız Corsair Carbide Air 540’ı inceliyoruz. Kasanın küp tarzı tasarımı sayesinde özellikle sistemiyle çok uğraşanlar kolaylıkla montaj yapabilecekler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 78
 • Krycek @krycek
  Kasa büyük, evden taşınırken PC ile alakalı malzemeler içine konabilir. Hatta başka ufak tefek şeyleri de içine koymak mümkün.

  Corsair marka kasaya Corsair marka PSU takılıyor. Fakat kasanın tasarımında olan bir parça, varlığı-yokluğu bir şeyi değiştirmese bile boşa çıkıyor. İkisi de aynı marka, en azından uyumlu olsalardı.

  Sıfır, yeni kullanılmaya... Devamını gör

  Kasa büyük, evden taşınırken PC ile alakalı malzemeler içine konabilir. Hatta başka ufak tefek şeyleri de içine koymak mümkün.

  Corsair marka kasaya Corsair marka PSU takılıyor. Fakat kasanın tasarımında olan bir parça, varlığı-yokluğu bir şeyi değiştirmese bile boşa çıkıyor. İkisi de aynı marka, en azından uyumlu olsalardı.

  Sıfır, yeni kullanılmaya başlanmış bir kasadaki HDD kızağının plastiğinin daha en başta kopması işi batırmış. Sök-tak yapılsa ki yapılması kolay, diğerleri de kopacaktır.

  Sık kullanılan sistemde yan duran dvd sürücü, bir yerden sonra insanı bıktırıyor. Pek kullanışlı değil.

 • Ahmet Erdoğan @aerdogan17

  Güzel inceleme güzel ürün corsair toz filtrelerini obsidian serisinde bol tutuyor benim favori kasam 750d ki o kasayı da 250d incelemesinden sonra keşfettim ben bu videoda da birkez daha anladım ki toz filtreleri gerçekten işe yarıyor en azından ayda bir yerine yılda dört temizlikle durumu kurtarılabiliriz @gamsizm @hkellecioglu

 • IPS @benvaryaben

  bana dünyanın en saçma kasasını tasarla deseler sanırım aynen bu şekilde birşey yapardım.
  bu kadar geniş bir kasada dvd yuvası niye dik? fanlar niye yalpa yapıyor? içindeki plastik niye kırılıyor? niye altındaki boşlukta toz filtresi yok?

  3.5lar bi tarafta 2.5lar bi tarafta bu kadar saçma sapan bir kasayı eywallah incelemişsiniz ama hiçbir albenisi yok ne yazık ki…hani beğenen kullansın bile demeye dilim varmıyor. o derece vahim bir kasa..

  • Hakan ÖZCAN @hakanozcan

   Kasaya sahip biri olarak sizin beğenmediğiniz tasarımı yüzünden aldım açıkçası.
   Kasa işi kişisel tercihlere bağlı bir olay.
   Adamlar anakarta doğrudan takılmayan hiç bir şeyi o bölmeye koymamışlar esas olayı bu kasanın. Hdd hariç tabi ama o da çok pratik bir yöntemle halledilmiş.
   Başkasına kötü gelen yanları bana gelmeyebilir. Örneğin 5.25 yuvalar hiç konulmasa ben isterdim çünkü kullanmayacağım.

   Benim açımdan eleştirilecek yanları da var çoğu videoda bahsedilen şeyler zaten.
   Ama her şeyiyle herkesi memnun edebilecek bir kasa yok.

MSI GTX 980 Gaming 4G incelemesi

MSI’ın hem overclock yapanlar hem de sessizlik sevenler için özel olarak tasarladığı NVIDIA GTX 980 ekran kartını inceliyoruz. Kartın fanları, gerekmedikçe çalışmıyor. Fabrika çıkışlı olarak overclock’lu geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 140