İnceleme

Asus X99 Deluxe ve Rampage V Extreme İncelemesi

Intel’in yeni üst düzey platformu X99 üzerine çok detaylı bilgileri sizlerle geçen haftalarda paylaşmıştık. Bugün, elimizdeki ASUS X99 anakartların “power” düğmesine dokunuyor ve bu güçlü anakartların hem yapısını, hem BIOS özelliklerini gözden geçiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 86

NVIDIA GeForce GTX 980 İncelemesi

NVIDIA, Maxwell mimarisini en tepe seviyeye taşıyan ekran kartı GTX 980’i tanıttı. Kartın en önemli özelliği, tüm performans iyileştirmelerini ve ek özelliklerini, güç tüketimini ciddi şekilde düşürerek sağlaması. NVIDIA GTX 980’i, yerini aldığı GTX 780 Ti ile kıyaslayarak inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 137

SanDisk Wireless Media Drive ve Flash Drive incelemesi

SanDisk’in aynı işi yapan ama farklı özellikler sunan iki kablosuz ürünü testte. Her iki üründe video ve film arşivinizi telefon ve tabletlerle paylaşabiliyor ve video/müzik akışı sağlayabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 95

ASUS’un X99 Serisi Anakartları

Intel’in X99 yonga setini duyurmasıyla birlikte, anakart üreticileri de yepyeni anakartlarını duyurdular. Bu bölümümüzde ASUS’un geçtiğimiz haftalarda basına tanıttığı X99 anakart ailesini, getirdiği OC Socket gibi ilginç ve gelişmiş özelliklerle birlikte değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 70

Masaüstünde Yeni Dönem: X99, Haswell-E ve DDR4

Intel, uzun aralıklarla güncellediği üst düzey masaüstü bilgisayar platformunu X99 yonga setiyle güçlendirdi. Hazırladığımız bu derlemede, X99 yonga setini beraberinde gelen yeni Haswell-E işlemciler ve DDR4 belleklerle birlikte tüm özellikleriyle gözden geçiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 48

General Mobile Discovery 2 Ön inceleme

General Mobile Discovery 2 incelememizden önce, telefonun kutusunu açıp ilk görüşlerimizi paylaşıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 153

Ultimate Ears BOOM bluetooth hoparlör incelemesi

BOOM, daha çok Bluetooth destekli mobil cihazlara özel olarak hazırlanmış bir mobil hoparlör. Özellikle tatilcilerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bu ürünün Android ve iOS tarafında özel uygulaması da bulunuyor ve yazılım üzerinden de birçok ince ayar yapılabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 104

4K teknolojisi neler getiriyor?

4K teknolojisine genelde televizyon açısından bakılıyor. Ancak yapımcı açısı da önemli. Bu videoda aynı zamanda SkyPro’nun sahibi olan Özkan Erden, bize 4K’yı yapımcı açısından anlatacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 338

HTC One M8 İncelemesi

HTC’nin en yeni üst seviye telefonu One M8’i inceliyoruz. HTC One M8, tasarımını radikal şekilde değiştirmese de M7 modelinden net bir şekilde ayrılıyor.

Fotoğraf örnekleri için tıklayın. (65MB)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 180
 • omernurisay @oomernnuri

  HTC nin sade arayüzü rami şişirmiyor. Stabilite konusundan bence tüm androidlerin amiral gemisi. Güncelleme konusunda da çok başarılılar. Telefonun karizmasına diyecek yok. Tek noksanı kamerası

 • mustafay @mustafay
  Nisan 2014 de HTC One model telefon aldım 1 ay geçmeden kamerasında düşük ışıkta sorun olduğunu farkettim çekerken mor gösteriyordu. KVK ‘dan onarım gördü ve yenisini vermediler. HTC sorunumu çözmedi. Yasal hakkım olan sürede iade değişim talebimi yerine getirmediler. Sonuçta akıllı telefona kamerasıda iyi diye o kadar para ödedim, ödediğim paraya acıdım.... Devamını gör
  Nisan 2014 de HTC One model telefon aldım 1 ay geçmeden kamerasında düşük ışıkta sorun olduğunu farkettim çekerken mor gösteriyordu. KVK ‘dan onarım gördü ve yenisini vermediler. HTC sorunumu çözmedi. Yasal hakkım olan sürede iade değişim talebimi yerine getirmediler. Sonuçta akıllı telefona kamerasıda iyi diye o kadar para ödedim, ödediğim paraya acıdım. Ayrıca sikayetvar sitesinde haklarında yazılan şikayetlerin hiç birine cevap yazmamışlar. Bu nasıl müşteri memnuniyeti… Yeni bir telefonda sorun yaşadığınızda satıcı KVK’ya KVK HTC ‘ye HTC de sorunu size paslayarak bir üçgen oluşuyor ve mağdur ediliyorsunuz. Ürünün arkasında üretici durmazsa mağdur edileceğime bir daha HTC almam daha iyi ne uğraşacağım.
 • Daviance @daviance

  HTC’nin kasa kalitesine falan gerçekten hayranım ama arkadaşın dediği gibi HTC sanki TR pazarında hiç yokmuş gibi davranıyor ve çok pahalı evet bir fark var ama o farka değecek bir fiyat sunmuyor ,fiyatları geç düşüyor HTC 6 ay geriden geliyor sanki ,hele o kamera hiç böyle şık bir telefona yakışmamış ,yazılım çok güzel ama lens olmamış farklılık adına yaptıkları bu değişik mpixel pazarlamasının pratikte kazandırdığı hiçbişey yok.

 • Hasan Esref @hasanesref

  CNC’i Bilmeyenler için Bilgisayar Destekli Makine İmalatı (Kodlamalı) Demek yani benim okuduğum bölüm :d

Miracast ve EZCast ile kablosuz görüntü aktarımı

Kablosuz görüntü aktarımı özellikle kablo seçeneği olmayan cihaz kullanan ya da kablo görmek istemeyenler için geliştirilmiş bir sistem. Ancak farklı türleri var. Bu bölümde en meşhuru Miracast ve daha fazla opsiyon sunan Pritech W1 EZCast’i inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 65