Bilgisayarınızı HD TV’nize kablosuz bağlayın

HDTV sahibiyseniz, ve bilgisayarınızda film arşiviniz varsa, başka bir oynatıcı hatta kablo dahi kullanmadan filmleri TV’de izleyebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey, görüntüyü kablosuz aktaracak bir sistem. Icreon marka kablosuz görüntü aktarma sistemini inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Neşet Özeren @neset-ozeren

    Çok pahalı. Bir de işlemci kullanımı kısmını kaçırdım ya da değinmemişsiniz, bu tip cihazlar sıkıştırmayı işlemciye yaptırdıklarından sistemi epey zorluyorlar. Intel WIDI destekli cihazlar daha uygun fiyatlı, sanırım 2. nesil i serisi işlemcilerde çalışıyor. http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html

  • lawnmower @lawnmower

    Video güzel, bolca emek verilmiş, ama ürün fazlasıyla fuzuli. Mevcut özellikleriyle çoğu kişi için fiyatını haketmiyor. Bu parayı verip kablosuzla uğraşmaktansa uzunca bir HDMI kablo almak çok daha mantıklı. Şu aynı odada olma mecburiyeti olmasa, hani yan odadaki bilgisayarın görüntüsünü aktarabilse filan çok daha tercih edilebilir bir ürün olurdu. Bir de keşke şöyle yakın çekim yaparak bahsettiğiniz bozulmaları ekranda gösterseydiniz. Hani aynı görüntüyü kabloyla ve bu cihazla vererek ekranın belirli bir noktasını çekerdiniz, biz de görürdük. Uzunca tarif etmekten çok daha faydalı olurdu. Elinize ve emeğinize sağlık.